Samsung Galaxy Tab 3 na pierwszych zdjęciach? - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 3 na pierwszych zdjęciach?

Mamy końcówkę stycznia… Dokładnie za miesiąc będą się kończyły targi MWC 2013 w Barcelonie. Wtedy będzie jasne którzy producenci pokazali swoje najnowsze rozwiązania i jakie. Wśród nich mają być co najmniej dwie tabletowe nowości od Samsunga: Galaxy Note 8.0 i Galaxy Tab 3 10.1. Dotychczas wiele wskazywało na to, że w stolicy Katalonii zagości również Galaxy Tab 3 7.0, ale… ostatecznie może się okazać, że była to wyłącznie plotka, która nie znajdzie potwierdzenia w rzeczywistości.

Tymczasem, jak widzicie poniżej, serwis PhoneArena zamieścił pierwsze zdjęcia Samsunga Galaxy Tab 3, który wygląda na model większy niż 7″, ale ludzkie oko może się mylić, tym bardziej, że zdjęcie nie jest świetnej jakości.

Już sam fakt, iż na pudełku przy nazwie nie znajduje się przekątna wyświetlacza może sugerować, że faktycznie koreański koncern szykuje tylko jednego przedstawiciela trzeciej generacji swoich tabletów. W przypadku drugiej generacji na opakowaniach obu modeli było napisane, odpowiednio: Galaxy Tab 2 7.0 i Galaxy Tab 2 10.1, tu mamy wyłącznie Galaxy Tab 3. Pytanie tylko: czy aby na pewno?

Parametry techniczne modelu na chwilę obecną nie są znane. Wszystko stanie się jasne w ciągu najbliższego miesiąca. A znając życie i częstotliwość plotek pojawiających się na temat nadchodzących urządzeń Samsunga, nawet i w ciągu najbliższych kilku dni.

_

Oczywiście nie możemy wykluczać również, że jest to fake. Nie przyjrzałam się drugiemu zdjęciu, które – jak słusznie zauważacie – wygląda bardzo podejrzanie. Choćby dlatego, że nie ma nakładki TouchWiz, której obecności w tablecie Samsunga możemy być pewni.

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 3 na pierwszych zdjęciach? Nowości Plotki / Przecieki Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 3 na pierwszych zdjęciach? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona