Samsung Galaxy Tab 3 Kids z dwoma trybami (dorosłym i dziecięcym) za 899 złotych | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 3 Kids z dwoma trybami (dorosłym i dziecięcym) za 899 złotych

Dołącz do dyskusji 0
Samsung Galaxy Tab 3 Kids za 899 zł w Polsce

Żyjemy w czasach, w których następuje niesamowicie szybki rozwój nowych technologii. Starsze pokolenia mają problem, żeby za nimi nadążyć, najmłodsi z kolei już od urodzenia obracają się i dorastają w środowisku, w którym elektronika nie jest niczym dziwnym. Nie jest zaskoczeniem więc fakt, że coraz więcej producentów decyduje się wprowadzać do swoich ofert urządzenia przeznaczone dla dzieci. Jednym z nich jest Samsung Galaxy Tab 3 Kids, który debiutuje w Polsce.

Urządzenie to różni się od pozostałych tabletów dla dzieci przede wszystkim tym, że… nie jest wyłącznie dla dzieci. Tak naprawdę jest to podstawowa wersja Galaxy Tab 3, która oferuje specjalny tryb dla najmłodszych. Gdy dorosły chce korzystać z urządzenia – w jednej chwili może ją wyłączyć, gdy dziecko – uruchomić z możliwością wyjścia po wpisaniu odpowiedniego hasła. Dodatkowo tablet chroniony jest przez silikonowe etui, które można z łatwością zdjąć.

Samsung tłumaczy, że Galaxy Tab 3 Kids jest przeznaczony do rozrywki, ale przede wszystkim do edukacji naszych milusińskich. Znajdziemy na nim wiele programów, w tym dziewięć popularnych edukacyjnch aplikacji, z czego – jak informuje producent – cztery znajdują się wśród dziesięciu najpopularniejszych aplikacji w wielu krajach (według Samsung Apps i Google Play). Dzięki nim, najmłodsi będą mieli okazje w angażujący sposób uczyć się języka angielskiego, poznawać świat, a także rozwijać wyobraźnię i kreatywność.

Parametry techniczne Samsunga Galaxy Tab 3 Kids przedstawiają się następująco:
– dwurdzeniowy procesor Marvell PXA986 1,2GHz,
– 1 GB RAM,
– 7″ 1024 x 600 pikseli,
– Android 4.1.2 Jelly Bean,
– WiFi 802.11 a/b/g/n,
– Bluetooth 3.0,
– aparat 3 Mpix,
– kamerka 1,3 Mpix.

Tablet został wyceniony na 899 złotych. Swoją drogą, Samsung w dobrym momencie postanowił go wprowadzić na rynek – końcówka roku to idealny czas. W końcu idą święta…

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona