Samsung: Galaxy Tab 2 7.0 jest najlepszym budżetowym tabletem. Ma rację? - Tabletowo.pl

Samsung: Galaxy Tab 2 7.0 jest najlepszym budżetowym tabletem. Ma rację?

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Samsung: Galaxy Tab 2 7.0 jest najlepszym budżetowym tabletem. Ma rację? Nowości Porównania Samsung

Samsung uważa, że wyprodukowany przez niego Galaxy Tab 2 7.0 jest najlepszym budżetowym tabletem na rynku i postanowił to udowodnić porównując go z konkurencyjnymi Amazon Kindle Fire i Barnes & Noble Nook Tablet.

W rozległej i pełnej informacji tabelce przygotowanej przez Samsunga czytamy, że Galaxy Tab 2 oferuje najlepszy stosunek ceny do jakości, najfajniejsze funkcje, jest najlżejszy, najszybszy i wiele innych naj-, naj-, naj- i jeszcze naj-.

Nie ulega wątpliwości, że Galaxy Tab 2 7.0 góruje nad Kindle Fire i Nook Tablet w kategoriach specyfikacji: podczas gdy tamte pracują w oparciu o przestarzały system Android 2.3 Gingerbread, tablet Samsunga dumnie prezentuje obecność Androida 4 Ice Cream Sandwich na pokładzie. Dodatkowo, Galaxy Tab 2 ma dostęp do pełnego aplikacji sklepu Google Play (wcześniej Android Market), aparaty cyfrowy 3 Mpix, kamerę internetową 0,3 Mpix, nadajnik IR i wbudowany mikrofon (Kindle Fire go nie ma). Za te wszystkie dodatki klientowi przyjdzie zapłacić nieco więcej niż za konkurencyjne urządzenia, albowiem Galaxy Taba 2 7.0 wyceniono na $249.

Tabletowo.pl Samsung: Galaxy Tab 2 7.0 jest najlepszym budżetowym tabletem. Ma rację? Nowości Porównania Samsung

(kliknij, aby powiększyć)

Z tabletem Samsung Galaxy Tab 2 7.0 mieliśmy styczność podczas tegorocznych targów Mobile World Congress w Barcelonie i robił na nas dobre wrażenie do czasu, gdy jego oprogramowanie niespodziewanie odmówiło posłuszeństwa. Podejrzewamy, że problem tkwił w wystawowym charakterze urządzenia, a tablety, które trafiają do sklepów są stabilne.

Galaxy Taba 2 7.0 porównano akurat z Kindle Fire i Nook Tablet, ale na rynku jest wiele tanich i dobrych urządzeń. Jak sądzicie, które z nich wyszłoby zwycięsko ze starcia z 7-calowym tabletem Samsunga?

via Android Community

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona