Samsung Galaxy Tab 10.1 zawita do Polski pod koniec czerwca

Mam dobre wieści dla każdego, kto z decyzją o zakupie swojego wymarzonego tabletu wstrzymywał się do czasu wejścia najszumniej zapowiadanych modeli do sprzedaży w Polsce. Asus Eee Pad Transformer wszedł na rynek w zeszłym tygodniu i od razu znalazł nabywców wśród wielu Czytelników Tabletowo.pl, co widać nie tylko w komentarzach, ale też na naszym forum. Samsung Galaxy Tab 10.1, jedna z najgorętszych nowości tego sezonu, dołączy do niego już pod koniec czerwca.

Informację otrzymał nasz redakcyjny kolega Tomek, po zadaniu pytania polskiemu oddziałowi Samsunga na Facebooku. Przedstawiciel dodał, że tabletowi będzie można dokładniej przyjrzeć się podczas serii imprez Samsung Mobile L!ve, które gościć będą w największych miastach Polski.

Samsung Mobile L!ve to, jak głosi oficjalna notka prasowa, projekt mający na celu zaznajomienie klientów z dotykową obsługą urządzeń telekomunikacyjnych. Odwiedzający imprezę będą mieli szansę kontaktu nie tylko z tabletem Galaxy Tab 10.1 (WiFi + 3G), ale także smartfonami Galaxy S II, Wave II oraz Corby II.

Więcej szczegółów o projekcie oraz kalendarz imprez znajdziecie na stronie internetowej Samsung Mobile L!ve.

Wiemy, że polska premiera Galaxy Tab 10.1 zbliża się wielkimi krokami, ale nadal nie wiemy, jaka będzie ostateczna cena urządzenia. Jeżeli tylko pojawią się na ten temat jakieś informacje – opublikujemy je na łamach Tabletowo.pl!

Dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie udać się do sklepu po najnowszego przedstawiciela rodziny tabletów Galaxy Tab. Jaka cena tego urządzenia byłaby dla Was najbardziej atrakcyjna?