Samsung Galaxy Tab 10.1 w bieli. Wow! (update: wideo) | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 10.1 w bieli. Wow! (update: wideo)

Dołącz do dyskusji 0

Producenci sprzętu elektronicznego zdążyli nas przyzwyczaić do faktu, że podstawowym kolorem wszelakich urządzeń jest czerń. Ostatnio trend ten zdaje się zaburzać firma Apple, która wypuściła na rynek iPada 2 w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. No właśnie, i ta biel bardzo przypadła mi do gustu. Ale tym razem nie o iPadzie, a o Samsungu Galaxy Tab 10.1 (o tym cieńszym, bez „v”) będzie!

Z wielką radością mogę Was poinformować jako pierwsza w Polsce, a dodatkowo jedna z pierwszych na świecie, że Samsung Galaxy Tab 10.1 będzie dostępny w sprzedaży również w bieli. Niby mała rzecz, a cieszy. Dla mnie osobiście jest to dodatkowy atut tego urządzenia (oczywiście najważniejsze są parametry techniczne i cena, która – miejmy nadzieję, w Polsce nie będzie odstraszać).

Na powyższym zdjęciu umieszczonym na forum XDA przez jednego z użytkowników, aefelix, widać, że biały Galaxy Tab 10.1 prezentuje się świetnie. Szkoda, że nie mamy fotki pokazującej wygląd urządzenia z przodu, ale myślę, że to tylko kwestia czasu.

Warto przypomnieć, że nowsza wersja Galaxy Tab 10.1 jest cieńsza od zaprezentowanej podczas MWC 2011 w Barcelonie z „v”, posiada slot kart microSD oraz aparat o rozdzielczości 3 Mpix (zamiast 8 Mpix), nagrywający wideo w jakości HD (720p) zamiast Full HD (1080p). Więcej na temat tego tabletu, pracującego w oparciu o Androida Honeycomb, znajdziecie tutaj.

Biały Samsung Galaxy Tab 10.1 ma zadebiutować w Europie jednocześnie z czarną wersją, czyli w okolicy czerwca. Co więcej, w sprzedaży wtedy najprawdopodobniej pojawią się modele z 3G, które w przeciwieństwie do sprzętu bez 3G – nie zostały dotychczas wycenione.

Na razie nie została potwierdzona informacja czy Samsung Galaxy Tab 8.9 również będzie dostępny w białej wersji kolorystycznej. Można mieć jednak nadzieję, że tak.

Aktualizacja: galeria zdjęć białego Samsunga Galaxy Tab 10.1 jest dostępna tutaj. A poniżej dwa świeże wideo z konferencji Google I/O:

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona