Poznaliśmy datę premiery Galaxy S9 i Galaxy S9+. Wiemy też, kiedy ruszy przedsprzedaż | Tabletowo.pl

Poznaliśmy datę premiery Galaxy S9 i Galaxy S9+. Wiemy też, kiedy ruszy przedsprzedaż

A przynajmniej tak nam się wydaje

Dołącz do dyskusji 0

Samsung pewnie się wścieka, że poznajemy coraz więcej szczegółów na temat jego tegorocznych flagowców. Koreańczykom zapewne również i to nie jest na rękę, ale właśnie dowiedzieliśmy się, kiedy najprawdopodobniej zaprezentują Galaxy S9 i Galaxy S9+, a także kiedy ruszy przedsprzedaż smartfonów.

Samsung jakiś czas temu oficjalnie potwierdził, że tegoroczne flagowce zadebiutują podczas targów MWC 2018 w Barcelonie. Przypomnijmy, że potrwają one od 26 lutego do 1 marca 2018 roku. I to właśnie w ich pierwszym dniu, 26 lutego, Koreańczycy mają zaprezentować Galaxy S9 i Galaxy S9+. Co ciekawe, przedsprzedaż smartfonów nie ruszy – jak to bywało ostatnio – od razu po premierze, a dopiero 1 marca. Wysyłka zamówionych w pre-orderze urządzeń – jak informuje Evan Blass – rozpocznie się 16 marca. Wtedy też sprzęty najpewniej pojawią się na sklepowych półkach.

Co ciekawe, nie tak dawno pojawiła się informacja, że Galaxy S9 i Galaxy S9+ zadebiutują dzień później, 27 lutego 2018 roku. Osobiście mam jednak wrażenie, że żadna z ww. dat nie jest prawidłowa. Z jednego, bardzo prostego powodu: producenci nie zwykli prezentować swoich flagowców w dniu rozpoczęcia targów. Najczęściej robią to dzień lub dwa wcześniej na specjalnie zorganizowanych w tym celu konferencjach.

Między leaksterami krąży natomiast jeszcze jedna data, a mianowicie 24 lutego 2018 roku. Ta akurat wydaje się jednak wyjątkowo mało prawdopodobna, ponieważ przynajmniej w dwóch poprzednich latach (tj. w roku 2016 i 2017) najwięksi producenci – w tym również Samsung – organizowali swoje konferencje w niedzielę, dzień przed oficjalnym startem targów MWC.

Z tego powodu, jeżeli to ja miałbym typować datę premiery Galaxy S9 i Galaxy S9+, to obstawiałbym właśnie 25 lutego 2018 roku. A Wam jak się wydaje, kiedy Samsung zaprezentuje swoje tegoroczne flagowce?

Polecamy również:

Prawdopodobna specyfikacja Samsunga Galaxy S9. Mniejszy model może być słabszy od S9+

Źródło: @evleaks

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona