Świetna promocja na Samsunga Galaxy S8+ – polskie sklepy odbiły piłeczkę Amazona | Tabletowo.pl

Świetna promocja na Samsunga Galaxy S8+ – polskie sklepy odbiły piłeczkę Amazona

Dołącz do dyskusji 0

Wiele osób narzeka teraz, że najnowsze flagowce mają tylko jedną wadę – cenę. Z tego powodu niektórzy decydują się poczekać, aż dane urządzenie pojawi się w promocji, aby móc je kupić trochę taniej – teraz Samsung Galaxy S8+ aż prosi się o zakup, bo właśnie został przeceniony z 3849 na 3199 złotych.

Jakiś czas temu Kasia informowała Was o bardzo dobrej promocji, którą Amazon odpalił na Samsunga Galaxy S8+. Smartfona można wtedy było wyrwać za sporo mniej niż 3 tysiące złotych, ale to była przecena niejako niepowtarzalna. Niedawno była też oferta, w której można było otrzymać S8 Guard, więc tym razem będzie coś po środku. Będzie niezła obniżka cenowa, ale w polskich sklepach

Kojarzycie cacuszko z powyższego zdjęcia? To Samsung Galaxy S8+ i dzisiaj okazało się, że możecie go kupić za 3199 złotych, czyli aż 650 złotych mniej niż wynosi cena standardowa! Dodam tylko, że wersja zwykła kosztuje dwie stówki więcej, więc to naprawdę bardzo dobry #cebuladeal ;).

Nie trzymając już dłużej w niepewności – smartfon dostępny jest we wszystkich wersjach kolorystycznych (Midnight BlackArctic Silver, Orchid Grey) w wybranych sklepach, a są to między innymi (kliknięcie na nazwę sklepu przeniesie Was na odpowiednią podstronę):

Nie wszystkie sklepy o tym informują, ale wszystko wskazuje na to, że promocja jest aktywna od dzisiaj do 13 września, więc jeżeli macie chrapę na Samsunga Galaxy S8+ za 3199 złotych, to macie jeszcze chwilę. Jeżeli nie umiecie się zdecydować, to kto wie – być może pomoże Wam przygotowana przez Kasię recenzja smartfona  albo porównanie jedenastu tegorocznych flagowców? ;)

źródło: gsmManiaK

Aktualizacja:

Promocja pojawiła się również w Komputroniku!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona