Samsung Galaxy S8 będzie współpracował z rysikiem S Pen | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy S8 będzie współpracował z rysikiem S Pen

Dołącz do dyskusji 0

Nie jest chyba żadną tajemnicą, że głównym atrybutem Samsungowych smartfonów z linii Note jest właśnie rysik S Pen. Okazuje się jednak, że może się to wkrótce zmienić, bo następny flagowiec z serii Galaxy S – Galaxy S8 – najprawdopodobniej będzie mógł współpracować z elektronicznym piórem.

Takie informacje pojawiły się na chińskim portalu społecznościowym Weibo i trzeba przyznać, że to całkiem prawdopodobna opcja. Wcześniejsze przecieki wyraźnie zasugerowały, iż najnowszy flagowiec Samsunga zaprezentuje się nam w dwóch wariantach: z nieco mniejszym 5,7-calowym ekranem i większym 6-calowym. Współpraca z rysikiem w większej wersji smartfona, mogłaby wypełnić lukę po nieudanym Note 7 i tak naprawdę taki krok pozwoliłby na to, by całkowicie zapomnieć o notatnikach. Nie wiadomo jednak, czy Samsung podejmie tak radykalną decyzję i usunie Note’y ze swojego portfolio. Być może dodanie tej istotnej dla niektórych funkcji – współpracy z rysikiem – będzie miało za zadanie wynagrodzić fanom serii Note fakt, iż na kolejny model trzeba będzie czekać jeszcze około roku. To długi okres czasu. Taka decyzja więc wydaje się być całkiem słuszna.

Mimo, iż niektóre plotki wskazywały na to, że jedna z wersji Samsuga Galaxy S8 pojawi się ze specjalną kieszenią na rysik (tak jak w Note’ach), to okazuje się, że wcale się tak nie stanie. Pióro miałoby być dostępne w sprzedaży jako oddzielne akcesorium, za które trzeba będzie dodatkowo zapłacić.

Premiera najnowszego flagowca Samsunga prawdopodobnie w kwietniu.

Na zdjęciu wyróżniającym Samsung Galaxy Note 5

Źródło: Sammobile

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona