Samsung Galaxy S8? Już testujemy. Macie jakieś pytania? 17

Samsung Galaxy S8? Już testujemy. Macie jakieś pytania?

Niedawno Kasia zrecenzowała dla Was większą wersję ósmej Galaktyki od Samsunga. Nie powiedzieliśmy jednak jeszcze ostatniego słowa w temacie rodziny Galaxy S8. Już niebawem na łamach Tabletowo podzielimy się z Wami testem mniejszej wersji flagowca.

„Mniejszy” nie zawsze znaczy „słabszy”. Tak jest i tym razem. Przynajmniej jeśli mowa o specyfikacji technicznej urządzenia. Mało tego, po kilku godzinach z nową es-ósemką skłaniam się ku stwierdzeniu, że w przypadku flagowca od Samsunga mniejszy znaczy „większy niż konkurencja, ale bardziej komfortowy w użytkowaniu niż S8+”. Zachęcam Was do zapoznania się z moimi pierwszymi wrażeniami po zaledwie kilku godzinach od odebrania przesyłki:

Recenzja powinna ukazać się już wkrótce. Około dwa tygodnie to okres, który pozwoli mi w większości poznać potencjał urządzenia oraz jego mocne i słabe strony. Tak się fajnie składa, że cały czas mam swoją Xperię XZ – być może więc pokuszę się o ich porównanie, które oczywiście będziecie mogli zobaczyć na moim kanale w serwisie YouTube. Niewykluczone też, że pojawi się jego pisemna wersja tutaj, na Tabletowo.

No i teraz najważniejsza kwestia: jeśli macie jakieś pytania związane z Samsungiem Galaxy S8, serdecznie zachęcam Was do ich zostawienia, czy to w komentarzach pod filmem, czy też tutaj, pod tym wpisem. Postaram się dla Was na nie odpowiedzieć w recenzji urządzenia.

*na zdjęciu głównym Samsung Galaxy S8+ (pod linkiem znajdziecie jego recenzję, przygotowaną przez Kasię)