Samsung Galaxy S8 jednak z gniazdem minijack 3,5 mm? 20
Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 jednak z gniazdem minijack 3,5 mm?

Wraz z nadejściem 2017 roku, zaczęło pojawiać się coraz więcej plotek, przecieków i nowych informacji na temat Samsunga Galaxy S8. Wczoraj mieliśmy okazję poznać pierwsze najbardziej wiarygodne rendery tego modelu, a z kolei dzisiaj, pojawiają się kolejne, które wyraźnie sugerują, iż Galaxy S8 jednak zostanie wyposażony w gniazdo minijack 3,5 mm.

Coraz więcej producentów mobilnych urządzeń, decyduje się na usunięcie gniazda słuchawkowego w smartfonach. Do tej pory wydawało się, że Koreańczycy także pójdą tym tropem. Okazuje się jednak, że niekoniecznie tak musi się stać. Najnowsze rendery kolejnego etui dla modelu Galaxy S8 pokazują krawędzie boczne, ale także dolne i górne. Tym samym, możemy dowiedzieć się nieco więcej o rozmieszczeniu poszczególnych elementów na obudowie nowego flagowca.

Samsung Galaxy S8 jednak z gniazdem minijack 3,5 mm? 21
Etui dla Samsunga Galaxy S8

Wczorajszy wyciek, pokazał nam głównie przód i tył oraz jedną z krawędzi – dokładnie lewą. A dzisiaj, możemy zobaczyć co ukrywa się na pozostałych krawędziach etui, a co za tym idzie także i samego smartfona. Potwierdza się informacja, że na lewym boku znajdziemy trzy fizyczne przyciski: do regulacji głośności oraz przycisk Power. Nad okiem kamery na tylnym panelu, znajdziemy wycięcie na diodę doświetlającą i pulsometr. Taki układ nieco różni się od tego zaprezentowanego wczoraj. Tam, oprócz wycięcia na aparat, nie było żadnego innego otworu na pleckach etui. Wiadomo jednak, że dioda się pojawi, a czy faktycznie znajdzie się nad aparatem, a nie obok oka kamery? Zobaczymy…

Idąc dalej, na górze znajdziemy wejście na kartę SIM oraz MicroSD. Na dole natomiast, znajduje się coś, co najbardziej Was zainteresuje. Pomiędzy USB Typu C – które zostało umieszczone po prawej stronie – a głośnikiem, który znajduje się po stronie lewej, znajdziemy gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Jeżeli więc ten render okaże się prawdziwy, to będzie to oznaczało, że Samsung wcale nie zamierza zrezygnować z gniazda minijack.

Pamiętajcie jednak, że to na razie nie są potwierdzone informacje. Może się okazać, że Samsung Galaxy S8 będzie wyglądał nieco inaczej. Myślę jednak, że, na przekór panującym obecnie trendom, pozostawienie gniazda słuchawkowego byłoby słuszną decyzją. A Wy? Co o tym sądzicie?

Na zdjęciu wyróżniającym render Samsunga Galaxy S8

Źródło: Sammobile