Samsung Galaxy S8 i S8 Plus: poznaliśmy rzekome pojemności baterii | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy S8 i S8 Plus: poznaliśmy rzekome pojemności baterii

Dołącz do dyskusji 0

Kolejny dzień, kolejny news o Samsungu Galaxy S8. Po doprawdy wielu publikacjach związanych z designem urządzenia oraz jego specyfikacją, przyszedł czas na pierwsze przecieki związane z pojemnością ogniw baterii, które Samsung umieści wewnątrz Galaxy S8 oraz S8 Plus.

Zgodnie z informacjami, do jakich dotarł serwis The Investor, firma z Korei Południowej ma uzbroić Samsunga Galaxy S8 w baterię o pojemności 3000 mAh. Nie jest więc to znaczący skok, zwłaszcza względem flagowca sprzed roku. Oczywiście nie można tu nijak wykluczyć tego, że Samsung zdoła zoptymalizować system w taki sposób, aby czasy na jednym cyklu ładowania baterii były jeszcze lepsze aniżeli miało to miejsce w siódmym galaktycznym telefonie.

Samsung Galaxy S8 Plus ma otrzymać ogniwo o pojemności 3500 mAh, co przy ekranie o przekątnej – rzekomo – przekraczającej 6 cali wydaje się być dość ciekawym zagraniem, choć raz jeszcze podkreślam, że w moich oczach wydawanie werdyktu o czasie trzymania tego typu baterii na jednym cyklu ładowania jeszcze przed wejściem urządzenia na rynek zupełnie mija się z celem. Pożyjemy, zobaczymy.

The Investor przypomniał również, że 23 stycznia Samsung obiecał rozbudować swoje procedury kontroli jakości i baterii. Portal między wierszami potwierdza również, że ogniwa baterii wykonają dwie firmy: Samsung SDI, będąca de facto firmą-córką Koreańczyków oraz Murata Manufacturing of Japan, o czym informowaliśmy Was kilka dni temu.

Dodatkowo, skoro już mówimy o Galaxy S8, dorzucimy parę nowych zdjęć przedstawiających front urządzenia. Jak widać – przecieków coraz więcej!

Waszym zdaniem, kolejno 3000 oraz 3500 mAh to wystarczające pojemności baterii? A może tak samo jak ja, zaczekacie z osądami do rynkowej premiery urządzeń?

źródło: The Investor, AndroidPure

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona