Nadchodzi pierwszy Samsung Galaxy z serii Active, po którym nie bolą oczy, gdy się na niego patrzy | Tabletowo.pl

Nadchodzi pierwszy Samsung Galaxy z serii Active, po którym nie bolą oczy, gdy się na niego patrzy

Dołącz do dyskusji 0

Samsung Galaxy S8 Active. Tak, nadchodzi tegoroczna wzmacniana wersja topowego smartfonu południowokoreańskiego producenta. I trzeba uczciwie przyznać, że jeśli będzie się prezentować tak jak na grafice, która dopiero co pojawiła się w sieci, to naprawdę nie będzie się czego wstydzić. Klienci dostaną wytrzymały smartfon, nie krzywiąc się za każdym razem, gdy będą go wyciągać z kieszeni.

Nie chodzi o to, że producenci innych smartfonów produkowali urządzenia, które były jakoś specjalnie ładniejsze od Samsungów Galaxy Active, jednak Koreańczycy nigdy od tego nieco przykrego trendu nie odstawali. Wystarczy spojrzeć na propozycje sprzed roku czy dwóch, by się o tym przekonać. Jednak Galaxy S8 Active przyniesie pod tym względem sporą zmianę.

Z uwagi na płaski ekran, zaokrąglone rogi wyświetlacza oraz widoczne ramki boczne, Samsung Galaxy S8 Active przypomina bardziej LG G6 niż swojego protoplastę. Nie powinno to jednak przeszkadzać tym, którzy będą zainteresowani kupnem smartfonu, a może być nawet zaletą – nie każdemu „podchodzą” zaokrąglone boki Galaxy S8 czy S8+.

Urządzenie powinno spełniać wymagania IP68, pozwalające na zanurzenie w wodzie nawet do 30 minut na głębokość 1,5 m. S8 Active powinien dostać też większą baterię niż standardowy Galaxy S8, choć nic na ten temat jeszcze nie wiadomo. Spodziewamy się, że smartfon będzie, tak jak poprzednia edycja wzmacnianego flagowca Samsunga, oficjalnie dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych. Czy na pewno tak będzie – zobaczymy, ale wiem, że wielu z naszych czytelników z otwartymi ramionami przywitaliby Galaxy S8 z większą baterią i w nie szpecącej wyglądu obudowie typu rugged.

Mylę się?

źródło: PhoneArena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona