Pojutrze Koreańczycy kupią Samsunga Galaxy S7 Edge w kolorze Pearl Black | Tabletowo.pl

Pojutrze Koreańczycy kupią Samsunga Galaxy S7 Edge w kolorze Pearl Black

Dołącz do dyskusji 0

Samsungowa odpowiedź na iPhone’a w wersji Jet Black pojawi się na rynku już 9 grudnia. Zgodnie z informacjami, jakie uzyskano od informatora poprzez chiński serwis Weibo, pierwszymi konsumentami, którzy będą mogli wypróbować nowy wariant kolorystyczny aktualnego flagowca Samsunga, będą Koreańczycy.

Zgodnie ze zdjęciami, które mogliśmy oglądać już wcześniej, wersja w kolorze perłowej czerni nie różni się diametralnie od poprzedniej (Black Onyx), zwłaszcza, gdy światło pada bezpośrednio na szkło z przodu i na pleckach urządzenia. Czerń w Pearl Black wydaje się być jednak odrobinę głębsza w bardziej rozproszonym świetle, a efekt potęgują czarne ramki okalające bryłę urządzenia. Jeśli chodzi o specyfikację, to wersja Pearl Black ma być dostępna tylko dla odmiany ze 128 GB pamięci wewnętrznej.

Samsung jeszcze oficjalnie nie potwierdził wypuszczenia nowej wersji kolorystycznej Galaxy S7 Edge, jednak najpewniej nastąpi to niebawem. Jeszcze się okaże, czy Pearl Black będzie dostępny poza Koreą Południową. Nawet jeśli tak się stanie, będzie jeszcze rzadszym widokiem niż wersja Blue Coral, na którą jeszcze czekamy w Polsce. Premiera tej odmiany zaplanowana jest u nas na styczeń 2017 roku.

źródło: Sammobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona