Samsung Galaxy S7 Edge z wolnej sprzedaży dostaje majowe poprawki zabezpieczeń Androida | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Samsung Galaxy S7 Edge z wolnej sprzedaży dostaje majowe poprawki zabezpieczeń Androida

Dołącz do dyskusji 0

Samsungowi ostatnio udało się „wkupić w moje łaski”, ponieważ bardzo sprawnie przeprowadził proces aktualizacji wszystkich tabletów z serii Galaxy Tab S2 do Androida 7.0 Nougat – zarówno generacji z 2015, jak i z 2016 roku. Niestety, Koreańczykom nieco gorzej idzie udostępnianie najświeższych poprawek zabezpieczeń systemu operacyjnego. Ale producent na szczęście nie wymiguje się od tego. Majowe otrzymują bowiem właśnie właściciele Galaxy S7 Edge.

Jak zostało wspomniane już w tytule – i co jest w tym wszystkim w sumie najważniejszą informacją – nowe poprawki zabezpieczeń Androida Samsung udostępnił właścicielom smartfonów z tzw. wolnej sprzedaży. Użytkownicy, którzy zakupili Galaxy S7 Edge przy okazji podpisywania umowy o nowy abonament, zapewne sobie trochę jeszcze poczekają. Nie jest bowiem tajemnicą, że urządzenia z dystrybucji operatorskiej w 99% później otrzymują wszelkie aktualizacje (bardzo rzadko zdarzają się wyjątki).

Jak poinformował nas nasz Czytelnik, paczka z majowymi poprawkami zabezpieczeń Androida waży około 200MB. Na moje oko to trochę sporo, jak na samo to, więc możliwe, że Samsung przy okazji pokusił się także o jakieś pomniejsze udoskonalenia i optymalizację ogólnego działania, bądź też jakichś aplikacji.

Samsung Galaxy S7 Edge z majowymi poprawkami zabezpieczeń Androida

Dajcie koniecznie znać w komentarzach, czy Wasze Galaxy S7 Edge też już mają majowe poprawki zabezpieczeń Androida. W przeszłości bowiem nie ukrywaliście swojego niezadowolenia z faktu, iż Samsung dość mocno ociąga się z ich uaktualnieniem. Szczególnie, że taki, średniopółkowy Huawei P8 Lite dostał je już prawie dwa tygodnie temu (a zaraz powinien otrzymać także czerwcowe) ;)

Aktualizacja

Jak donoszą nam nasi Czytelnicy, Galaxy S7 Edge z dystrybucji T-Mobile także ma już majowe poprawki zabezpieczeń Androida. Aktualizacja w tym przypadku ważyła jednak jeszcze więcej, bo ponad 300MB, ale dlatego, że przy okazji usprawniono dodatkowo m.in. działanie aparatu.

Dzięki Oliver za cynka i screena!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona