Samsung Galaxy S7 Edge najlepszym smartfonem 2016 roku według GSMA | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy S7 Edge najlepszym smartfonem 2016 roku według GSMA

Dołącz do dyskusji 0

Tydzień temu minął dokładnie rok od premiery Galaxy S7 Edge. Mimo to, smartfon wciąż formalnie jest aktualnym flagowcem Samsunga. I choć konkurencję ma ogromną, to i tak został właśnie wybrany najlepszym smartfonem 2016 roku.

To zaszczytne wyróżnienie przyznało mu GSMA, czyli międzynarodowa organizacja, zrzeszająca operatorów sieci komórkowych. Zdaniem komisji konkursowej, to właśnie Galaxy S7 Edge jest najlepszym, dostępnym aktualnie na rynku, smartfonem.

Samsung nie ukrywa, że cieszy się z przyznanej jego flagowcowi nagrody. Jednocześnie jednak traktuje ją jako mobilizację, aby dalej zaskakiwać i dostarczać do rąk klientów jeszcze lepsze urządzenia.

Jesteśmy zaszczyceni, że doceniono nasze rzemiosło w designie oraz innowacjach, zastosowanych w Galaxy S7 Edge. Ta nagroda jest potwierdzeniem naszego dążenia do doskonałości. Nie spoczniemy jednak na laurach i nadal będziemy starali się wyprzedzić oczekiwania klientów poprzez rewolucyjną mobilną technologię.

Przy okazji warto przypomnieć, że to już kolejny rok, w którym Samsung zgarnia taką nagrodę. Rok temu bowiem Galaxy S6 Edge został uznany najlepszym smartfonem 2015 roku. I coś mi mówi, że za rok, na MWC 2018, Koreańczycy znów otrzymają takie wyróżnienie, ponieważ wszystko wskazuje na to, że Galaxy S8 także będzie świetnym i bardzo innowacyjnym sprzętem. Jedynie Apple z iPhone’em 8 może go „pokonać”.

Źródło: Samsung

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona