Samsung Galaxy S7 edge i S7 edge+ zostaną zaprezentowane w tym samym czasie - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy S7 edge i S7 edge+ zostaną zaprezentowane w tym samym czasie

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli wierzyć plotkom, to już na początku roku poznamy Samsunga Galaxy S7 i S7 edge. Dziś pojawiła się informacja, że prawdopodobnie w tym samym czasie zobaczymy większą wersję urządzenia z zagiętym ekranem – Galaxy S7 edge+.

Wcześniej już informowaliśmy, że Samsung Galaxy S7 może zadebiutować w wersjach z trzema różnymi procesorami: Qualcomm Snapdragon 820, Exynos 7422, Exynos 8890. Mówiono, że smartfon pojawi się w wersji z 5,2 oraz 5,8-calowym wyświetlaczem, z czego jeden będzie zakrzywiony na dwie krawędzie.

Teraz dowiadujemy się, że jednak na początku roku poznamy aż trzy flagowe urządzenia od Samsunga: Galaxy S7, S7 edge oraz S7 edge+. Wydaje mi się, że pierwsze dwa urządzenia będą posiadały 5,2-calowy wyświetlacz, ostatni z całej trójki może mieć większy, 5,8-calowy ekran.

Co jeszcze znajdziemy w nowych flagowcach południowokoreańskiego producenta? Prawdopodobnie znajdziemy w nich złącze USB Typu C, nowy, lepszy 20-megapikselowy aparat główny oraz z technologią, która będzie będzie rozpoznawała siłę nacisku na ekran. Ponadto urządzenie będzie posiadało obudowę wykonaną ze stopu magnezu.

Źródło: Sammobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona