Samsung Galaxy S6 Edge zyskuje sporo nowych funkcji w aktualizacji do Androida 6.0.1 Marshmallow | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy S6 Edge zyskuje sporo nowych funkcji w aktualizacji do Androida 6.0.1 Marshmallow

Dołącz do dyskusji 0

Kilka dni temu informowaliśmy, że Samsung rozpoczął beta testy Androida 6.0.1 Marshmallow dla Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge. Teraz pojawiło się wideo przedstawiające kilka nowych opcji modelu z zagiętym wyświetlaczem po zaktualizowaniu do najnowszej wersji systemu. Tego mi brakowało!

Samsung Galaxy Note Edge posiadał całą masę bardziej lub mniej przydatnych dodatków. Nie można było tego powiedzieć o Samsungu Galaxy S6 Edge, który nie miał żadnych opcji, oprócz wysuwania paneli z wcześniej wybranymi kontaktami. W Samsungu Galaxy S6 edge+ dodano jeszcze jedną funkcję, a mianowicie listę wybranych aplikacji, do których mogliśmy przejść bezpośrednio po wysunięciu jej od boku wyświetlacza. W Androidzie 6.0.1 Marshmallow dodatków będzie znacznie więcej!

Jak możecie zobaczyć na poniższym filmie (od 1:17) producent dodał kilka nowych funkcji dostępnych z poziomu ekranu krawędziowego. Oprócz wysuwania paneli z kontaktami i programami zainstalowanymi w smartfonie, dostępne są skróty do funkcji systemowych, a także kilku dedykowanych aplikacji.

Na wideo przedstawiony jest kompas, kalendarz, pogoda, Twitter i Yahoo. Warto dodać, że możemy dostosować rozmiar i poziom przeźroczystości dodatkowych paneli, a także doinstalować kolejne funkcje ze sklepu Galaxy Apps (aktualnie brak dostępnych aplikacji, lecz później na pewno pojawią się, co sugeruje już zaimplementowany odnośnik do sklepu).

Uważam, że ta aktualizacja może sprawić, że Samsung Galaxy S6 Edge zyska sporo w kwestii swojej funkcjonalności, a zakrzywiony ekran przestanie tylko ładnie wyglądać… zacznie też być do czegoś przydatny.

Źródło: sammobile

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona