Samsung Galaxy S6 dostanie 4 GB RAM, a wariant Edge będzie mieć zagięty z dwóch stron ekran | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy S6 dostanie 4 GB RAM, a wariant Edge będzie mieć zagięty z dwóch stron ekran

Dołącz do dyskusji 0

Samsung Galaxy S6 zostanie prawdopodobnie pokazany na targach MWC w Barcelonie, ale oczywiście do tego czasu będziemy mogli jeszcze nie raz o nim przeczytać. Ostatnio moglibyśmy chociażby dowiedzieć się, że prawdopodobnie będzie on posiadać ulepszony czytnik linii papilarnych oraz zostanie wykonany ze szkła i metalu. Teraz do sieci trafił kolejne informacje o S6.

Według koreańskich źródeł, Samsung Galaxy S6 będzie posiadać aż 4 GB pamięci operacyjnej RAM. Powiem szczerze, że jeśli się tak stanie, to nie będę zdziwiony. Musimy pamiętać, że Xiaomi pokazało phablet Mi Note Pro, który został wyposażony w 4 GB RAM, więc Samsung nie może być gorszy od chińskiego producenta. Patrząc wstecz na produkty Koreańczyków możemy zauważyć, że zawsze zależało im na tworzeniu jak najmocniejszych smartfonów, więc jeśli Chińczycy coś pokazali, to oni nie będą chcieli być gorsi. Można to porównać do przepychanek dzieci w piaskownicy, ale już od dawna tak wygląda rynek technologiczny.

Jeśli chodzi o resztę specyfikacji to znajdziemy w nim prawdopodobnie 5,5-calowy ekran QHD (2560 x 1440 pikseli), Snapdragona 810 lub Exynosa 7420 oraz 20-megapikselowy aparat. Ma być również dostępna wersja S6, która zaoferuje nam ekran wygięty z dwóch stron. Jego nazwa kodowa to SM-G925, na na rynek trafi po prostu jako Samsung Galaxy S6 Edge. Będzie oferować podobne możliwości co Note Edge, które oczywiście zostaną rozwinięte i poprawione do czasu premiery. Co ciekawe takie urządzenie zostało już podobno pokazane na targach CES, ale nie przez Samsunga, a LG.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona