Samsung Galaxy S6 będzie miał szklaną obudowę? | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy S6 będzie miał szklaną obudowę?

Dołącz do dyskusji 0

Według najnowszych przecieków tegoroczny flagowiec Samsunga zostanie stworzony w całości ze szkła i metalu. Czyżby południowokoreański producent w końcu zrezygnował z tworzywa sztucznego?

Jeśli wierzyć plotkom, Samsung Galaxy S6 będzie rewolucyjnym urządzeniem. Nie dość, że podobno ma posiadać sporą ilość nowych funkcji, to na dodatek ma zostać całkowicie zmieniony wygląd.

Najnowsze informacje mówią jasno, że najnowsza „eska”, zamiast klapki baterii wykonanej z tworzywa sztucznego, będzie wykonana ze szkła. Podobne rozwiązanie znamy przede wszystkim z urządzeń z logo Sony na obudowie. Niemal pewne jest również to, że boki urządzenia, podobnie jak w Samsungu Galaxy Note 4, będą wykonane z metalu.

Zastosowanie lepszych materiałów bardzo mnie cieszy, ale nie zadowala w 100%. Martwi mnie bowiem fakt, że urządzenie prawdopodobnie nie będzie miało wyjmowanej baterii.

Samsung Galaxy S6 najprawdopodobniej zadebiutuje podczas targów MWC 2015. Oprócz niego poznamy prawdopodobnie również wersję flagowca z nachodzącym na bok (lub boki) wyświetlaczem, podobnie jak w Galaxy Note Edge.

*na zdjęciu widoczny Samsung Galaxy Note 4

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona