Reklama

Zabójcza promocja na Galaxy S21 Ultra! CO ZA CENA!!!

Samsung Galaxy S21 Ultra może odstraszać swoją ceną, która w przypadku najmocniejszej konfiguracji przekracza 6500 złotych. Nadarza się jednak okazja, żeby model ten kupić we wręcz niewiarygodnie niskiej cenie. Taka promocja może prędko się nie powtórzyć.

Reklama

Najlepszy z tegorocznych flagowców Samsunga z serii Galaxy S21 kosztował na start od 5749 złotych od nawet 6549 złotych. Po ponad dwóch miesiącach od oficjalnej premiery widać, ze ceny się już zmieniły, a na dodatek w ostatnim czasie producent z Korei Południowej przygotował szereg promocji na najnowsze eSki.

Zabójcza promocja na Galaxy S21 Ultra w Media Expert! CO ZA CENA!!!

Cały czas trwa promocja, za sprawą której ceny smartfonów z serii Galaxy S21 zostały obniżone nawet o 500 złotych. Czy może być jeszcze taniej? Okazuje się, że jak najbardziej!

W sklepie Media Expert Samsung Galaxy S21 Ultra w konfiguracji z 12 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej jest bowiem dostępny o kolejne 500 złotych taniej, czyli za 4749 złotych! Nie przypominam sobie, żeby model ten był tak tani bez konieczności podejmowania dodatkowych kroków.

Samsung Galaxy S21 Ultra promocja Media Expert
źródło: Media Expert

Jedyny „haczyk” jest taki, że Galaxy S21 Ultra za 4749 złotych dostępny jest tylko w srebrnej wersji kolorystycznej – czarna w tej samej konfiguracji kosztuje już 5249 złotych.

Samsung Galaxy S21 Ultra 12 GB/128 GB za 4749 złotych w Media Expert

Dodatkowa promocja: kup smartfon z serii Galaxy S21 i odbierz słuchawki Galaxy Buds Pro w prezencie

Tak się składa, że to nie jedyna promocja, która skłania do zakupu Galaxy S21 Ultra i w ogóle smartfona z serii Galaxy S21. Osoby, które zdecydują się nabyć najnowszego flagowca marki Samsung do 25 kwietnia 2021 roku, będą mogły otrzymać w prezencie słuchawki bezprzewodowe TWS Galaxy Buds Pro. To atrakcyjna propozycja, bowiem standardowo kosztują one (w oficjalnej dystrybucji) od około 800 złotych w górę.

Słuchawki nie zostaną jednak od razu dodane do smartfona. Aby je otrzymać, należy do 28 kwietnia 2021 roku aktywować urządzenie (tj. włożyć do niego kartę SIM polskiego operatora) i zalogować się do aplikacji Samsung Members, a następnie wypełnić w niej (najpóźniej do 30 kwietnia 2021 roku) formularz, w którym trzeba dodać m.in. zdjęcie dowodu zakupu.

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, słuchawki Samsung Galaxy Buds Pro zostaną wysłane do klienta w ciągu 14 dni roboczych.