Samsung Galaxy S10+ (fot. @OnLeaks @91Mobiles)

W jakich kolorach będzie dostępny Samsung Galaxy S10? Wygląda na to, że już to wiemy

Jakiś czas temu słyszeliśmy już kilka informacji o tym, że Samsung zamierza nieco poszerzyć liczbę kolorów, w jakich dostępne będą jego flagowce. Wtedy jednak nie dysponowaliśmy żadną konkretną wiedzą, a jedynie garścią mniej lub bardziej prawdopodobnych domniemań. Na szczęście, ten stan rzeczy właśnie uległ zmianie.

Wiele świeżych informacji o wariantach kolorystycznych dostarczył SamMobile oraz niezawodny leakster, @OnLeaks. Dowiadujemy się między innymi o tym, że producent zamierza dość mocno dywersyfikować poszczególne warianty kolorystyczne, które – w dużym uproszczeniu – mają zależeć od tego, jaką wersję Samsunga Galaxy S10 postanowicie nabyć.

Jeśli zdecydujecie się kupić najtańsze urządzenie z rodziny Galaxy S10, roboczo nazywane Galaxy S10 Lite, będziecie mogli go wybrać w następujących wersjach kolorystycznych:

  • żółtej,
  • białej,
  • czarnej,
  • zielonej,
  • niebieskiej.

Warto tu zauważyć, że kolor żółty pojawia się jako barwa na wyłączność, która nie jest dostępna dla żadnego innego urządzenia z dopiskiem S10 w nazwie. Trudno jednak rozpatrywać tę informację w kategoriach jakiegoś dużego dramatu, który realnie wpłynie na nasze życie. Dlaczego? Zobaczcie, jak zdaniem @OnLeaks ten „żółty” ma wyglądać. Delikatnie mówiąc, raczej nie porywa:

Ten drugi kolor to rzekomo czerwony, który ma być jednym z wariantów kolorystycznych Samsunga Galaxy S10 (SM-G973x). Trudno przewidzieć czy ten kolor ostatecznie znajdzie się w portfolio producenta, bowiem serwis źródłowy nie wymienia go ani w kontekście Samsunga Galaxy S10, ani S10+. W zamian dostajemy następującą pulę barw, która dla tych dwóch urządzeń jest identyczna:

  • biały,
  • czarny,
  • zielony,
  • niebieski.
Samsung Galaxy S10+ (fot. @OnLeaks @91Mobiles)

Kończąc, wypada odnotować, że pierwszy w historii Samsunga smartfon z ceramiczną obudową, Samsung Galaxy S10 Ceramic, będzie można kupić tylko w białej lub czarnej wersji kolorystycznej. Trzeba oddać Koreańczykom, że nie grają zachowawczo. Nie dość, że pojawi się „wyświetlacz z dziurą”, naprawdę dużo wersji flagowca, to jeszcze dostaniemy odważne kolory, na czele z żółtym.

Premiera Samsunga Galaxy S10 zapowiada się naprawdę interesująco. A ta, jeśli wierzyć ostatnim informacjom, już 20 lutego 2019 roku.

źródło: SamMobile, @OnLeaks