Samsung Galaxy On7 również zostanie odświeżony. Wersja „2016” jest już testowana | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy On7 również zostanie odświeżony. Wersja „2016” jest już testowana

Dołącz do dyskusji 0

Choć Samsung w ostatnim czasie skupił się przede wszystkim na wypuszczeniu na rynek nowych smartfonów (Galaxy C5, Galaxy C7 i Galaxy J3 Pro), to na „odświeżenie” czeka jeszcze kilka modeli. Jednym z nich jest Galaxy On7. Jego następca pojawił się właśnie w bazie indyjskiej Zauby, co zwiastuje jego rychłą premierę.

Tegoroczny Galaxy On7 będzie nosił oznaczenie kodowe SM-G610F (zeszłoroczny to SM-G600F). Jak rzadko kiedy, Zauba dostarczyła nam naprawdę sporo informacji na temat tego modelu. Według danych, zawartych w poniższej tabeli, smartfon zostanie wyposażony w wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), 13 Mpix aparat główny, kamerkę 8 Mpix na przodzie oraz hybrydowy Dual SIM. Dla porównania, w Galaxy On7 jest to – odpowiednio – HD (720×1280), 13 Mpix i 5 Mpix.

Nie wiadomo natomiast, czy Samsung zdecyduje się zwiększyć przekątną ekranu, ale bardzo prawdopodobne, że pozostanie ona na poziomie 5,5 cali.

Samsung Galaxy On7 (2016) Samsung Galaxy On7 2016

Skoro Samsung zdecydował się „odświeżyć” Galaxy On7, to już wkrótce powinniśmy dostać informacje na temat analogicznego kroku w przypadku Galaxy On5. Od razu trzeba jednak zaznaczyć, że pomimo literki F w nazwie kodowej, wątpliwe, aby oba smartfony trafiły również na europejski rynek. Zeszłoroczne modele są bowiem dostępne wyłącznie w Indiach.

Źródło: Zauba przez SamMobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona