Samsung Galaxy Note z aktualizacją oprogramowania (nie AICS) | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note z aktualizacją oprogramowania (nie AICS)

Dołącz do dyskusji 0
samsung galaxy note

W drugiej połowie stycznia posiadacze Samsunga Galaxy Note w Niemczech cieszyli się z aktualizacji oprogramowania wnoszącej wiele usprawnień i nowości. Po dwóch miesiącach zmian tych doczekaliśmy się w Polsce. Samsung poinformował bowiem, że jest już dostępna w Polsce aktualizacja interfejsu użytkownika w tabletofonie, która sprawia, że korzystanie z urządzenia jest jeszcze bardziej intuicyjne. A my wciąż cierpliwie czekamy na rozpoczęcie dystrybucji Androida 4.0 Ice Cream Sandwich dla tego modelu

Najważniejsze usprawnienia, które wnosi dzisiejszy update opisane zostały w informacji prasowej, którą pozwolę sobie przytoczyć poniżej:

Na ekranie powitalnym pojawiła się informacja o tym, że aby odblokować urządzenie, należy przesunąć palcem po ekranie. Po dotknięciu ekranu wyświetlana jest kłódka, której wizualizację również poprawiono. Dodane zostały strzałki pokazujące, w jaki sposób należy odblokować ekran, aby kłódka się „odblokowała”.

Zmieniony został format wyświetlania daty w kalendarzu, a do klawiatury ekranowej dodana została dodatkowa linia wyświetlająca cyfry. Opcja zmiany czcionki została przeniesiona do ustawień wyświetlacza. Dla wielu użytkowników uciążliwy był brak ustawień jasności ekranu podczas korzystania z przeglądarki, dlatego ta opcja również została dodana – oprócz automatycznej jasności można wybrać jeden z trzech zdefiniowanych stopni podświetlenia. Na ekranie głównym można również umieścić widget latarki, dzięki czemu dostęp do niej jest szybszy i łatwiejszy. Dodatkowo, aktualizacja oferuje ułatwienia dla osób preferujących obsługę urządzenia jedną ręką.

samsung-galaxy-note samsung-galaxy-note samsung galaxy note

źródło: Samsung

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona