Samsung Galaxy Note w Polsce w listopadzie (update) - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note w Polsce w listopadzie (update)

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note w Polsce w listopadzie (update) Nowości Samsung

Samsung Galaxy Note to jedno z tych urządzeń, które trudno zakwalifikować do jednej, konkretnej kategorii. Zawdzięcza to nietypowej przekątnej wyświetlacza, która jest nieco większa niż smartfonów, ale również nieco mniejsza niż tabletów – 5,3″. To sprawia, że od momentu oficjalnej prezentacji wzbudza spore zainteresowanie potencjalnych klientów.

Od dłuższego czasu wiemy już, że w niektórych krajach europejskich Samsung Galaxy Note pojawi się w sprzedaży w listopadzie. Gdy zobaczyłam dzisiejszy wpis polskiego oddziału Samsunga dotyczący właśnie polskiej premiery urządzenia, zaczęłam się zastanawiać czy to aby nie jest żart…

Okazuje się bowiem, że Samsung Galaxy Note zawita do Polski już w listopadzie – cytując polski oddział producenta: „w pierwszych tygodniach” tego miesiąca. Ciekawe tylko jaka będzie jego cena… Ta, sądząc po dotychczasowych informacjach pojawiających się na ten temat w sieci, będzie wysoka. Do listopada zostało już tylko kilka dni, więc już niebawem powinniśmy dostać jakieś oficjalne info w tej sprawie od Samsunga.

Poniżej natomiast możecie zobaczyć reklamę Samsunga Galaxy Note:

Dzięki wszystkim za podesłane info!

UPDATE (26 października 2011):

Jak informuje jeden z naszych Czytelników, Samsung Galaxy Note jest już dostępny w sprzedaży w Komputroniku. Jego cena wynosi 2599 złotych.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona