Samsung Galaxy Note w Europie w listopadzie

Samsung Galaxy Note podzielił Czytelników Tabletowo.pl na dwie grupy. Jedna twierdzi, że jest to bardzo dziwne urządzenie, które nie powinno w ogóle powstać (“albo smartfon, albo tablet“). Do drugiej z kolei zaliczają się osoby, które czekali na urządzenie łączące w sobie zalety zarówno tabletu, jak i telefonu komórkowego, dzięki umieszczeniu w jego obudowie ekranu o niespotykanej przekątnej – 5,3″. Do którejkolwiek grupy nie należycie powinniście wiedzieć, że już niebawem Galaxy Note pojawi się w sprzedaży.

Jakiś czas temu informowałam, że w Skandynawii urządzenie trafi na półki sklepowe w listopadzie bieżącego roku. Fakt ten zdaje się potwierdzać obecnie jeden z internetowych sklepów z innego kraju – tym razem z Wielkiej Brytanii, który rozpoczął przedsprzedaż Galaxy Note ze spodziewaną dostępnością w listopadzie. Skandynawia, Wielka Brytania… Które jeszcze kraje dołączą do tego grona i przed gorączką gwiazdkowych zakupów będą mogli zakupić ten model? Tego na razie nie wiadomo. Po cichu liczę na to, że Polska… A przecież nadzieja umiera ostatnia ;).

W brytyjskim sklepie Clove cena wynosi 600 funtów (w przeliczeniu ponad 3000 złotych… czyli dużo za dużo). Na szczęście jest to jedynie oferta przedsprzedażowa, przez co musimy wziąć poprawkę na fakt, iż na pewno cena została zawyżona – nie wiadomo tylko jak znacznie. Warto porównać tą cenę z podanymi wcześniej cenami modelu w krajach Skandynawii – niestety, po przeliczeniu na złotówki okazuje się, że w Danii, Norwegii czy Finlandii jest równie drogo…

Jeśli chcecie zapoznać się z parametrami technicznymi Galaxy Note – możecie to zrobić w tym wpisie, natomiast z naszymi pierwszymi wrażeniami z jego użytkowania na IFA 2011 – tutaj.

źródło

Komentarze

 • Pablo

  Cena w Szwecji jest ustalona na okolo 6500 koron (3159 pln)

 • Wojtek
 • Elektri

  Powiem tak…
  Dla mnie może to być przyszłość…
  Oczywiście pod warunkiem pewnej przeceny….. ;)

  Jeżeli wpadną na pomysł stworzenia (chyba, że da się użyć już gotowego z pod znaku SE) “replikatora”, noszonego jako zegarek lub coś w tym stylu….

  To jego wielkość nie będzie przeszkodą….
  Jedyne co będę musiał zrobić….
  To oddać swojego 7″ Tab-a dzieciom ;)

  Funkcja nanoszenia notatek na ekran i eksportowania jako zrzut ekranu w wielu przypadkach wręcz rewelacyjne :)

  Poczekam jednak, aż zawita do naszych operatorów…

 • kaz

  Ja się w nim, po prostu wstyd przyznać…zakochałem,czy to normalne?

 • kaz

  Czekam na niego, bardziej niż na niewiastę… czy to normalne?

 • pp

  Wspaniały sprzęt!. Też go uwielbiam…

 • Iza

  Wiem, że nie na temat, ale jeżeli ktoś miałby pytania do Galaxy 10,1, to piszcie. Jestem posiadaczką tego cuda

 • Arek

  (Kaz), chyba normalne, ba ja również go pokochałem i czekam z utęsknieniem. Zastawię się, pożyczę, wysprzedam…, ale go zdobędę. – SAMSUNGA Galaxy NOTE.

 • Luksander

  Bede sie przyglasal. Ciekawe co wyjdzie miedzyczasie zanim stanieje…

 • klomp

  Uważam że 3000zł za kawałek badziewnego plastiku to przesada. Moim zdaniem takie cos powinno kosztowac góra 500zł.
  pozdrawiam

  • murphy

   i właśnie tyle kosztuje w cywilizowanych krajach. Zwróć uwagę, że takie 600funtów dla przeciętnie zarabiającego Anglika to mniej więcej tyle samo co 500zł dla przeciętnie zarabiającego Polaka. Niestety, żyjemy w takim kraju a nie innym a ten samsung nie jest produktem ani polskim ani nastawionym na polski rynek:/

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona