Samsung Galaxy Note Edge z kryształkami Swarovskiego - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note Edge z kryształkami Swarovskiego

Dołącz do dyskusji 0

Samsung Galaxy Note Edge to najdroższy smartfon w ofercie koreańskiego koncernu. Jeśli jednak odpowiednio pokombinujecie, może być jeszcze droższy. Co powiecie na wersję ozdobioną kryształkami Swarovskiego? Przeciętnego Kowalskiego nie stać na podstawową wersję tego urządzenia, a co dopiero taką…

Jakiś czas temu miałam okazję testować oficjalne akcesorium do Samsunga Galaxy S5, którym była tylna klapka wyłożona właśnie kryształkami Swarovskiego (wtedy kosztowała ok. 400 złotych). W przypadku Galaxy Note Edge mamy do czynienia z zewnętrzną firmą, która wykłada tylną obudowę 1800 kryształami Swarovskiego. Wzór obudowy „Playing Hands” został stworzony przez Albrechta Dürera.

Mowa o Crystalize Your Design, niemieskiej firmie, która podobno zasłynęła z dostarczania na rynek lśniących (dosłownie) wersji różnego rodzaju produktów elektronicznych. Tym razem na warsztat postanowiła wziąć najnowszego, nietypowego flagowca Samsunga.

Cena „wypasionej” wersji Samsunga Galaxy Note Edge nie została podana do wiadomości.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona