Samsung Galaxy Note Edge wyceniony na 3499 złotych | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note Edge wyceniony na 3499 złotych

Dołącz do dyskusji 0

Samsung Galaxy Note Edge to bez wątpienia jedna z tych nowości, które są swego rodzaju badaniem rynku. Koreański koncern postanowił wypuścić urządzenie w ograniczonej ilości, co sprawia, że stał się on niejako towarem luksusowym. Jeśli jesteście osobami skłonnymi wydać sporą sumkę na nietypowy, ciekawy smartfon, mam dla Was (chyba dobrą) wiadomość. Urządzenie już wkrótce będzie oficjalnie dostępne w Polsce.

Od jutra, tj. piątego grudnia, w sklepach Samsunga (Brand Store) – na pewno w Krakowie, Poznaniu i Gdańsku – będzie można oglądać Galaxy Note Edge. Ile przyjdzie nam zapłacić za urządzenie z dwoma ekranami: 5,6-calowym głównym oraz dużo mniejszym, zakrzywionym, do wyświetlania wszelkiego rodzaju powiadomień, widżetów i aplikacji?

3499 złotych.

Napisałam jednak, że od jutra będzie można oglądać to urządzenie. A kupić…? Niestety, sprzedaż Samsunga Galaxy Note Edge rozpocznie się jakiś czas później, aczkolwiek konkretna data nie została ujawniona. Mówi się (via: Galaktyczny.pl) o 18 grudnia.

Zainteresowanych tym, co daje nam zakrzywiony ekran, odsyłam do tego wpisu, w którym to dowiecie się wiele na ten temat. Z kolei tutaj poznacie jego parametry techniczne.

Warto przypomnieć, że „zwykły” Galaxy Note 4 kosztuje 2999 złotych. Sami oceńcie czy 500 złotych za zakrzywiony ekran to dużo, czy mało.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona