Samsung Galaxy Note Edge trafi do Polski! 16

Samsung Galaxy Note Edge trafi do Polski!

Samsung na targach IFA 2014 zaskoczył chyba wszystkich prezentując Galaxy Note Edge, czyli phablet z zakrzywionym ekranem z boku. Koreańczycy powtarzali, że będzie to edycja limitowana, więc nawet osoby gotowe wydać na niego sporo ponad 3000 złotych mogłyby obejść się smakiem. Poza tym nie było wiadomo czy pojawi się on oficjalnie w Europie, ale teraz już wiemy, że tak. My również będziemy mogli go kupić!

Samsung zdecydował się sprzedawać Note Edge w Europie. Pierwszym krajem będzie Dania, w której to pojawi się już 12 grudnia w cenie wynoszącej 899 euro. Dostępny będzie jedynie w wybranych sklepach. Poza tym mogą spodziewać się go jeszcze mieszkańcy:

– Rosji i Kazachstanu (SM-N915F),

– Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Luksemburgu, Hiszpanii, Włoch, Szwajcarii, Polski, Francji, Austrii, Portugalii i krajów Skandynawskich (SM-N915FY),

– Indii, Australii, Singapuru i Nepalu (SM-N915G ).

Warto też wspomnieć o niemieckim oddziale Samsunga, który zapytał mieszkańców czy chcieliby zobaczyć Note Edge w swoim kraju. Ponad 120 tysięcy osób zagłosowało za wprowadzeniem go do tego kraju.

Nie jest jeszcze znana polska cena urządzenia, ale będzie zapewne wynosić około 3500 złotych. Będziecie zainteresowani tym modelem, gdy już pojawi się w naszym kraju?