Ważne

Samsung Galaxy Note Edge wyceniony w Wielkiej Brytanii

I tak jak można było się spodziewać, tanio nie jest… Na stronie jednego z brytyjskich sklepów pojawiła się oferta, w której można dostać Note’a Edge w sporej cenie.

Za nietuzinkowy phablet trzeba zapłacić 650 funtów z VATem, a bez niego 541,67 funtów. Z podatkiem Edge kosztuje więc na wyspach niespełna 3500 zł… Sporo, jak na niszowe urządzenie, które ma być badaniem rynku.

Jeśli chodzi o bardziej przyziemnego Galaxy Note 4, to ten kosztuje w tym samym sklepie 575 funtów łącznie z podatkiem VAT. Na złotówki kwota ta przekłada się na około 3000 zł.

Wiedzieliśmy już co prawda, że będzie drogo, jednak był cień nadziei, że ceny jednak nie będą aż tak wygórowane…

Komentarze

 • czerwona morfina

  Dobrze dobrze. Napisał to fan apple. Gdzie w Polsjixy w sklepach ceny są po prawie 5 tysięcy :/ a oferuje to co konkurencja dawała 2 lata temu. LooL

 • Egzo

  “Sporo, jak na niszowe urządzenie, które ma być badaniem rynku.” zawsze urządzenia niszowe lub limitowane są droższe od tych które możemy kupić od ręki, podobne sytuacje były w wersji z Snapdragonem a Exynosem, S-ki z trudnodostępnym czyli takim jakby limitowanym Exynosem na allegro stały o kilkaset złotych więcej od wersji z Snapdragonem. Iphone dzięki cenie jest produktem premium natomiast Note Edge będzie jeszcze bardziej premium przez brak dostępności, a to kosztuję. Wystarczy sobie przypomnieć aukcje z prototypami iphonów i cenami jakie osiągały.

  • Patryk Mroziński

   Nareszcie gość co gada z sensem!

  • Owszem, ale w tym wypadku niuansem jest tylko zagięty ekran. Nic więcej,

 • miku666

  jak bym mógł sobie pozwolić na telefon w cenie 3000 zł to już wolał bym dołożyć te 500 zł żeby mieć nie spotykany telefon ALE TO TYLKO MOJE SKROMNE STWIERDZENIE pozdrawiam

  • To niekoniecznie takie dobre. Niespotykane telefony są rzadko aktualizowane i szybko zapominane przez producenta. Do tego nie wiadomo na ile ta niespotykaność będzie użyteczna, a na ile tylko będzie dziwactwem.

 • xbl3dd Xbl

  I tak taniej niż BendPhone 6. ;)

 • Czy samsung odpisał Wam, na pytanie dlaczego Polska nie ma aktualizacji 4.4.2 dla Note 2?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona