Czy taki Samsung Galaxy Note 8 przypadłby Wam do gustu? | Tabletowo.pl

Czy taki Samsung Galaxy Note 8 przypadłby Wam do gustu?

Dołącz do dyskusji 0

W sieci co jakiś czas pojawiają się fanowskie wizualizacje zapowiedzianych urządzeń wielu producentów. Nowy koncept, który ujrzał światło dzienne dotyczy ósmego Note’a, co jednak ciekawe, autor projektu twierdzi, że opierał się na danych, które już zdążyły wyciec.

Siódmy Galaxy Note nie miał wiele szczęścia. Urządzenie w dość przykrych okolicznościach znikło z rynku, nie pozostawiając po sobie takiego śladu, jak choćby nadal bardzo ceniony przez wielu użytkowników Samsung Galaxy Note 4. Zbliżająca się premiera nowego urządzenia, to doskonała okazja ku temu, aby nieco pogdybać nad jego wyglądem oraz parametrami.

Powiedzmy sobie to jasno: w chwili obecnej o Galaxy Note 8 wiemy naprawdę bardzo, bardzo mało, dlatego też gdy zobaczyłem przy poniższej wizualizacji wzmiankę o tym, że autor opierał się na informacjach, które zdążyły już wyciec, trudno mi było w to uwierzyć. Puśćmy jednak na moment wodzę fantazji: czy w erze Samsunga Galaxy S8 Plus, linia Note może nadal zaoferować nam coś ciekawego? Rysik, może nieco inna bryła obudowy, 6 GB RAM i to by było na tyle?

Samsung musi zdawać sobie sprawę z tego, że Note 8 musi być gigantyczną rewolucją, aby nie utonął gdzieś między Samsungiem Galaxy S8 a S8 Plus. I tutaj pojawia się podwójna optyka aparatu, która wydaje się być najrozsądniejszym pomysłem, aby podkreślić indywidualność tego produktu. Podoba Wam się taki pomysł na nowego Note’a?

Pozostaję nieco sceptyczny, jednak wszystko wydaje się mieć przysłowiowe ręce i nogi. Niestety w opisie filmu jego autor nie podał linków z przeciekami, którymi się sugerował, dlatego też skłaniam się ku potraktowaniu tego projektu w kategoriach najzwyklejszej w świecie ciekawostki.

źródło: YouTube

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona