Samsung Galaxy Note 8.0 również w czerni? - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 8.0 również w czerni?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 8.0 również w czerni? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

W drugim kwartale bieżącego roku do sprzedaży trafi czwarty produkt z rodziny Galaxy Note. Po Galaxy Note N7000, Galaxy Note 2 N7100 i Galaxy Note 10.1 N8000, przyszła pora na oficjalną premierę „średniaka”, czyli modelu o przekątnej ekranu większej niż tabletofon koreańskiego koncernu (5 „i 5,5”), a mniejszej niż tablet (10,1″). Mowa oczywiście o Samsungu Galaxy Note 8.0, który – jak się właśnie okazało – zadebiutuje na rynku prawdopodobnie w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej.

O ile istnienie białej wersji kolorystycznej urządzenia koreańskiego producenta nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem, gdyż właśnie taką można było znaleźć na stoisku Samsunga i we wszystkich materiałach prasowych, tak czarnej może dziwić. Dotychczas nic nie wskazywało na to, by czarny Galaxy Note 8.0 (Charcoal Black) faktycznie istniał. Wszystkie znaki na niebie i ziemi sugerują, że zadebiutuje wraz z białą wersją. I dobrze – nie każdy zalicza się do grona zwolenników białej elektroniki (choć ja akurat takową bardzo lubię).

Krótkie przypomnienie specyfikacji modelu:
– 8-calowy ekran 1280 x 800 pikseli, rysik S Pen,
– czterordzeniowy procesor Exynos 1,6GHz,
– 2GB RAM,
– Android 4.1.2 Jelly Bean,
– 16/32GB pamięci wewnętrznej,
– slot kart microSD,
– akumulator 4600 mAh,
– aparat 5 Mpix,
– GPS, Glonass,
– Bluetooth 4.0, WiFi, 3G.

Na koniec nie może zabraknąć oczywistego pytania: którą wersję byście wybrali – białą czy czarną?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona