Jak wygląda Samsung Galaxy Note Fan Edition w środku? O tak | Tabletowo.pl

Jak wygląda Samsung Galaxy Note Fan Edition w środku? O tak

Dołącz do dyskusji 0

Samsung Galaxy Note Fan Edition to niedostępna u nas, poprawiona wersja modelu Galaxy Note 7, który został wycofany z rynku ze względu na problemy z bateriami. Ekipa z iFixit, która stawia sobie za cel rozbieranie sprzętów na części pierwsze i określanie ich zdolności do naprawy, zabrała się również za Note’a FE.

iFixit zauważa, że „poza akumulatorami mamy dokładnie ten sam telefon (co Galaxy Note 7). Nie ma żadnych dowodów na ingerencję w inne podzespoły, nie ma żadnych niespodzianek.”.

Akumulator, który był zastosowany w Galaxy Note 7 miał 13,48 Wh (3500 mAh). W Note Fan Edition montowana jest mniejsza bateria 12.32 Wh (3200 mAh). Co godne odnotowania, nowa bateria jest lżejsza od poprzednio używanej – stara miała 47,7 grama, zaś w Galaxy Note FE spotykamy inną, ważącą 45,4 grama.

Dla przypomnienia, Samsung ogłosił, że zamierza sprzedać tylko 400000 egzemplarzy modelu Galaxy Note Fan Edition w samej Korei Południowej i dopiero później zadecyduje, czy wypuścić ten smartfon na jakimś innym rynku. Wyceniono go na równowartość 611 dolarów.

Sprzedaż odnowionych Note’ów rozpoczęła się tydzień temu. Ciekawe, jak szybko „rozejdzie się” to urządzenie. Skoro jedyną różnicą z bazowym modelem Samsunga jest bateria, producent znalazłby zapewne znacznie więcej chętnych na to urządzenie niż 400 tysięcy w Korei Południowej. Z drugiej strony firma nie chciałaby sobie robić sztucznej konkurencji dla Galaxy Note 8. Prezentacja nowego phabletu ma się rzekomo odbyć 23 sierpnia.

źródło i zdjęcia: iFixit przez Gadgets360

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona