Samsung Galaxy Note 7 coraz bliżej? | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

Samsung Galaxy Note 7 coraz bliżej?

Dołącz do dyskusji 0
20121031-150802.jpg

Dobre rozwiązania należy rozprzestrzeniać. Z takiego, słusznego założenia, wyszedł Samsung, który – najprawdopodobiej – niebawem wprowadzi na rynek kolejny tablet oferujący możliwość obsługi ekranu rysikiem S Pen. Do grona 5,3-calowego Galaxy Note GT-N7000, 5,5-calowego Galaxy Note GT-N7100 i 10,1-calowego Galaxy Note 10.1 GT-N8000 dołączy wkrótce 7-calowy Galaxy Note 7 GT-N5100. Kolejne przesłanki na to wskazujące pojawiły się w sieci.

Jakiś czas temu w internecie można było znaleźć wieści mówiące o uzyskaniu certyfikatu WiFi przez Samsunga o nazwie kodowej GT-N5100. Tym razem został zatwierdzony przez DLNA Alliance. Niestety, na razie nie trafił do FCC, co może oznaczać, że na jego wprowadzenie do sprzedaży będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Kto wie, być może Samsung szykuje premierę Galaxy Note 7 na targi CES 2013, które odbędą się w styczniu.

Jeśli informacja ta się potwierdzi, raczej nikogo nie powinna dziwić. Samsung znany jest z tego, że chce zaproponować potencjalnym klientom szeroką gamę różnych urządzeń, wychodząc z założenia „dla każdego coś miłego”. A skoro w ofercie ma już 5-calowe tabletofony z S Pen i tablet z ekranem 10,1″, to dlaczego miałby nie mieć również 7-calowego, pośredniego modelu.

Ciekawe tylko jakie parametry zaoferuje i w jakiej cenie. Miejmy nadzieję, że niebawem wszystko stanie się jasne.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona