Samsung Galaxy Note 4 w przedsprzedaży z bonem o wartości 180 złotych na akcesoria - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 4 w przedsprzedaży z bonem o wartości 180 złotych na akcesoria

Dołącz do dyskusji 0

Samsung przyzwyczaił nas już do tego, że wprowadzając kolejny flagowy sprzęt na polski rynek, oferuje go w ofercie przedsprzedażowej z jakimś dodatkiem. Co przygotował z okazji premiery najnowszego tabletofonu, Galaxy Note 4?

Najpierw jednak krótkie wspomnienie ostatnich gratisów, dołączanych do urządzeń koreńskiego koncernu, kupionych w przedsprzedaży. Z Galaxy Note 3 otrzymwaliśmy – S View Cover, z Galaxy Tab S 8.4 – słuchawki Level On, z Galaxy S5 – Gear Fit/Gear 2 Neo, a z Galaxy Alpha – Gear 2 Neo. W przypadku każdego z urządzeń mogliśmy liczyć na cenny podarunek. Niestety, podobnie, jak w przypadku Galaxy Note 3, także i z Galaxy Note 4 nie otrzymamy żadnego z produktów noszonych produkcji Samsunga, ani słuchawek.

Okazuje się bowiem, że dla osób, które zakupią Samsunga Galaxy Note 4 w przedsprzedaży (tj. do 24 października), został przewidziane bony. Każdy klient otrzyma bon o wartości 180 złotych do wykorzystania na zakup akcesoriów do kupionego Galaxy Note 4. Zawiedzeni? Biorąc pod uwagę, że mamy skłonność do przyzwyczajania się do dobrych rzeczy, to na pewno. Niemniej – miło, że i tak producent postanowił dodać coś od siebie.

Trzeba również pamiętać o całym mnóstwie aplikacji i programów z darmowymi subskrypcjami na 3-6-12 miesięcy, które otrzymujemy kupując Galaxy Note 4 (m.in. Pocket, Autodesk SketchBook, Bloomberg Businessweek+, The Wall Street Journal, NYTimes, Dropbox, Newsweek, Rzeczpospolita, Deezer, Legimi).

Samsung Galaxy Note 4 wyceniony został na 2999 złotych. Więcej na jego temat przeczytacie w tym wpisie.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona