Samsung Galaxy Note 4 na kolejnych reklamach, znów jest świetny! | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 4 na kolejnych reklamach, znów jest świetny!

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli chodzi o Samsunga to jest bardzo monotematyczny. Zauważam postęp w kolejnych generacjach ich flagowych produktów, ale nie jestem specjalnym fanem ich urządzeń. Jednak jeśli chodzi o reklamę, to prawie każdy nowy spot od Koreańczyków mi się podoba i nowe filmy nie są wyjątkiem.

Tym razem Samsung pokazuje, że można używać dwóch aplikacji na ekranie i wychodzi mu to świetnie. Nie są to reklamy nachalne, a humor w nich zawarty jest na poziomie i kąciki ust same idą w górę. Zresztą sami zobaczcie dlaczego warto wybrać Note:

http://youtu.be/hlId9Yv6xsU

http://youtu.be/kEP6Np0BO4g

http://youtu.be/WMJ0WYiadnE

Warto tez przypomnieć ostatnie spoty o S Penie. Były one zupełnie inne od tych, a jednocześnie równie dobre. Koreańczycy pokazują, że potrafią zrobić dobrą reklamę i nie jest istotne co chcą zareklamować.

Zastanawia mnie czemu spoty innych producentów są przeważnie tak toporne w porównaniu do reklam Samsunga. Gdybym miał wybierać tylko na tej podstawie to już chyba zawsze kupowałbym koreańskie produkty. A może jednak macie jakieś spoty innych producentów, które również warto mieć w pamięci?

Na koniec jeszcze rzućcie okiem na nasze rozpakowywanie Note 4.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona