Samsung Galaxy Note 4 – gwiazda z Korei dotarła do Berlina

Targi IFA 2014 zbliżają się wielkimi krokami. Do Berlina zjeżdżają się niemal wszystkie znane marki, na czele z takimi sławami, jak Samsung czy Sony. Niedawno Japończycy szumnie zapowiedzieli swoje wielkie gwiazdy . Przyszła pora na Samsunga. Wielkie święto technologiczne rozpocznie się 5 września, jednak Koreańczycy przygotowują premierę Note’a czwartej generacji już 3 września.

W dobie wszechobecnych kamer, aparatów i innych rejestratorów ciężko cokolwiek ukryć. I Samsungowi ta sztuka się nie udała. Po serii spotów przyszedł czas na prawdziwe materiały. W sieci pojawiło się zdjęcie, screen z systemu i krótki film, prezentujące głównego bohatera. Według tych przecieków, Galaxy Note 4 powinien zachować wymiary poprzednika. Niestety na zdjęciu i wideo zaopatrzony on jest w futerał, który przysłania bryłę samego urządzenia. Na pokładzie koreańskiego notatnika, pracuje system Google Android w najnowszej wersji Kit Kat 4.4.4. Kodowa nazwa urządzenia to SM-N910T, co świadczy o tym, że mamy do czynienia z właściwym urządzeniem.

Screen - Galaxy Note 4 - system

Wielka szkoda, że nie mamy możliwości oceny wyglądu samego Note’a. Nie dziwię się jednak Koreańczykom. Zepsułoby to całą ceremonię prezentacji, która już za dwa dni. Natomiast sama obecność tych przecieków mocno podsyca apetyt osób zianteresowanych tym fabletem. Co prawda w sieci, aż roi się od przecieków i zdjęć, ale to nie to samo, co te z samego Berlina.

Krótki filmik:

Dla przypomnienia. Samsung Galaxy Note 4 uzbrojony będzie w 5,7 calowy ekran QHD Octa-Core Exynos, bądź Snapdragon 805, 16 GB pamięci wewnętrznej (zapewne powstaną wersję z pojemniejszym dyskiem), 16 Mpx matryca aparatu fotograficznego. Ponadto koreański gigant ma rzekomo zaopatrzyć swoje najnowsze dziecko w jeszcze bardziej rozwinięte możliwości czytnika linii papilarnych.