Samsung Galaxy Note 3 też doczeka się Androida 5.0. Przedsmak na wideo | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 3 też doczeka się Androida 5.0. Przedsmak na wideo

Dołącz do dyskusji 0

Samsung jest producentem, od którego można wymagać najwięcej. Jaka inna firma zasypała nas w ostatnim czasie tyloma modelami produktów, które można liczyć w setkach? Chyba żadna. Galaxy Note 3 jest zaledwie zeszłorocznym flagowcem firmy i głupio by było, gdyby nie otrzymał Androida 5.0, a niestety sytuacje, kiedy w zasadzie nowy model nie otrzymuje na czas aktualizacji, są dość częste. 

Nieocenieni ludzie z SamMobile nagrali kilka chwil z wczesną wersją „lizaka” na pokładzie tytułowego notatnika. Co ważne, mimo wczesnej fazy oprogramowania phablet działa dość płynnie. Brakuje jeszcze sporo, by można było mówić o finalnej kompilacji, ale już teraz zastanawiam się czy, aby nie zakupić Note’a 3. Nie trzeba wcale najnowszego Snapdragona, by sprzęt działał, jak należy.

Samsung Galaxy Note 3 zdobył rzesze nabywców. W świetle tego, że na ich urządzenia zmierza Adnroid 5.0, nie muszą oni myśleć o przesiadce na czwartą odsłonę notatnika. Tu nieliczni zadają sobie pytanie, jak wielu znajdzie się klientów skorych kupić Note’a 4, ale my tu nie o tym.

Android 5.0 do końca roku ma trafić na Samsunga Galaxy Note 4 i Galaxy S5, a „nieco później” na Galaxy S4 i właśnie Galaxy Note 3.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona