Szybka akcja dla nocnych marków: Samsung Galaxy Note 20 o prawie 600 złotych taniej! A to nie koniec!

Jeśli jeszcze nie śpisz, a akurat przymierzasz się do zmiany smartfona, najprawdopodobniej czeka Cię bezsenna noc, spędzona na podejmowaniu decyzji. Samsung Galaxy Note 20 jest teraz sporo tańszy niż zazwyczaj, a to nie koniec promocji!

Samsung Galaxy Note 20: Note po nowemu, ale to wciąż Note!

Od momentu rynkowego debiutu serii Samsung Galaxy Note 20, spotyka się ona ze sporą krytyką, a podstawowy model w szczególności. Zastosowanie tworzywa sztucznego na pleckach smartfona, w urządzeniu z najwyższej półki cenowej, dla niektórych jest czymś zupełnie nie do przyjęcia. Inna rzecz, że mamy tu Exynosa, z którym nie każdy się lubi.

W praktyce okazuje się jednak, że tworzywo zastosowane do wykonania Galaxy Note 20, jest materiałem naprawdę bardzo wysokiej jakości, a procesor daje radę. W codziennym użytkowaniu, nowe Notatniki zaskakują komfortem obsługi, pięknym wyświetlaczem, jednym z najlepszych aparatów i unikatowymi możliwościami rysika S Pen. Teraz, podstawowy model z serii, można kupić znacznie taniej. Trzeba się jednak bardzo pospieszyć.

Samsung Galaxy Note 20 – nocna wyprzedaż trwa!

W nocy z 20 na 21 listopada, w sklepie Media Expert, szary wariant Samsunga Galaxy Note 20 kosztuje 3772 złote, po podaniu kodu rabatowego NOCNA (telefon dostępny tutaj). To o niemal 600 złotych taniej niż w zdecydowanej większości sklepów konkurencyjnych, a także pozostałych wersji kolorystycznych.

Samsung Galaxy Note 20

Co istotne, Media Expert jest oficjalnym partnerem handlowym Samsunga, biorącym udział w promocji, w ramach której zakup jednego ze wskazanych smartfonów gratyfikowany jest darmowymi słuchawkami Samsung Galaxy Buds Live, czyli jednymi z najlepszych słuchawek TWS na rynku. Warto skorzystać!

Promocyjna sprzedaż smartfona Samsung Galaxy Note 20 potrwa tylko do godz. 11:00 21 listopada. Czas na szybką decyzję.