Galaxy Note 20 FE – Samsung omyłkowo potwierdził nowy smartfon

Samsung wykonał bardzo dobry ruch prezentując światu Galaxy S20 FE (Fan Edition). Zbiera on bardzo dobre opinie zarówno od recenzentów, jak i użytkowników. Wygląda na to, że seria Fan Edition zostanie rozszerzona o kolejne urządzenie. Samsung na swojej stronie internetowej omyłkowo zamieścił informację o nadchodzącym Galaxy Note 20 FE.

Samsung Galaxy Note 20 FE będzie kontynuował serię

Po tym, jak na konferencji Samsung Unpacked 2020, która miała miejsce we wrześniu, koreańska firma utwierdziła nas w przekonaniu, że pojawią się kolejne modele z serii Fan Edition, wszyscy zaczęli się zastanawiać, czy to oznacza nadchodzącą premierę takiego smartfona z serii Galaxy Note 20. Wygląda na to, że niedługo tak się stanie.

Na brazylijskiej stronie produktowej Samsunga Galaxy S20 FE pojawiła się wzmianka o modelu Galaxy Note 20 FE. Według niej smartfon miałby mieć ekran 6,5-cali z zakrzywionymi krawędziami. Nie wiadomo, czy jest to zwyczajna pomyłka, i tego zapisu powinno tam nie być, czy może zaplanowany marketing południowokoreańskiej firmy.

Oczywiście, informacja ta znajduje się w dziwnym miejscu, ponieważ na stronie produktowej Samsunga Galaxy S20 FE. Można więc założyć, że może to być zwykła literówka i w miejsce Galaxy Note 20 FE powinien być napis Galaxy S20 FE, jednak smartfon ten nie posiada zaokrąglonych boków wyświetlacza, na co jasno wskazuje notka.

Samsung Galaxy Note 20 FE może być udanym kontynuatorem serii Fan Edition (fot. Tabletowo)
Samsung Galaxy Note 20 FE może być udanym członkiem serii Fan Edition (na zdjęciu Galaxy S20 FE)

Informacje, przekazane przez Sammobile, brzmią bardzo ciekawie, tym bardziej, że nie możemy jednoznacznie stwierdzić, czy jest to błąd czy zamierzone działanie. Wiemy, że Samsung Galaxy S20 FE jest bardzo udanym urządzeniem, dlatego wprowadzenie Galaxy Note 20 FE mogłoby również przynieść wiele korzyści dla firmy.

Oliwy do ognia dolewa także znalezienie informacji o Samsungu Galaxy Note 20 FE w kodzie źródłowym tej samej strony. Informuje ona o korzyściach płynących z używania trybu nocnego w zdjęciach, wykonywanych obok siebie. Wszystkie te informacje mogą wskazywać na to, że Samsung nieco się zdradził i wprowadzi na rynek nowe urządzenie z serii Fan Edition.

Recenzja Samsung Galaxy Note 20