Samsung Galaxy Note 2 zadebiutuje na IFA 2012? - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 2 zadebiutuje na IFA 2012?

Dołącz do dyskusji 0

Każde targi technologiczne to możliwość pokazania się producentów z jak najlepszej, najnowszej strony. Za nami najważniejsze tego typu imprezy w ciągu roku: CES, MWC, CeBIT oraz Computex. Ale to jeszcze nie koniec. Już niebawem w Berlinie rozpoczną się targi IFA 2012 – trwać będą w dniach 31. sierpnia do 5 września. Na chwilę obecną nie zapowiadają się nadzwyczaj interesująco, bowiem wszystko to, co mieliśmy nowego poznać, zostało zaprezentowane na Tajwanie w ubiegłym miesiącu. Podobnie było w roku ubiegłym, kiedy to największą nowością IFA był Samsung Galaxy Note 5,3″. Wiele wskazuje na to, że po roku koreański producent przedstawi światu drugą generację tego urządzenia. Tym bardziej, że są to już kolejne nieoficjalne wieści w tej sprawie.

Od momentu pojawienia się pierwszych spekulacji dotyczących Galaxy Note 2 domniemywa się, że będzie wyposażony w większy wyświetlacz oraz lepszy aparat i wydajniejszy procesor. Podobnie jest tym razem. Według najnowszych informacji pochodzących od MK Business, następca Galaxy Note ma posiadać ekran o przekątnej 5,5″, aparat 12 lub 13 Mpix i pracować, co nikogo nie powinno dziwić, pod kontrolą Androida Jelly Bean.

Według ostatnich spekulacji, Samsung Galaxy Note 2 ma oferować czterordzeniowy procesor oraz wyświetlacz urządzenia ma zostać wykonany w technologii UBP, czyli Unbreakable Plane – jak wspominał Jarek jakiś czas temu: niemożliwy do stłuczenia, elastyczny i bardzo cienki.

Nie wiem jak Wy, ale ja z niecierpliwością czekam na nadchodzącą nowość Samsunga, pieszczotliwie nazwaną przez jednego z naszych Czytelników „Galote” ;) Oby faktycznie producent zaprezentował go już w przyszłym miesiącu.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona