Samsung Galaxy Note 2 z ekranem 5,5" w październiku? - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 2 z ekranem 5,5″ w październiku?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 2 z ekranem 5,5" w październiku? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Pierwszy tabletofon Samsunga, Galaxy Note 5,3″, zaprezentowany został podczas ubiegłorocznych targów IFA w Berlinie, a do sklepów trafił niewiele później – na przełomie października i listopada. Wiele wskazuje na to, że rok później zadebiutuje następca urządzenia, które sprzedało się już w ilości 7 milionów sztuk na świecie. Z informacji ujawnionych przez portal UbuntuLife.net wynika, że Samsung Galaxy Note 2 ma mieć premierę w październiku 2012 roku.

Spekulacje dotyczące parametrów technicznych Samsunga Galaxy Note 2, którego makietę widzicie powyżej, są co najmniej interesujące. Wynika z nich bowiem, że urządzenie może zostać wyposażone w wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 5,5″ (poprzednik ma 5,3″) i rozdzielczości 1680 x 1050 pikseli, dwurdzeniowy procesor Exynos 5250 (Cortex A15), 1,5GB RAM, 4G oraz aparat o rozdzielczości 8 Mpix.

Plotki głoszą, że Samsung Galaxy Note 2 ma zadebiutować w październiku. Czy tak będzie naprawdę, przekonamy się już niebawem.

Dzięki Krzysztof za podesłany link! ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona