Samsung Galaxy Note 2 z dual SIM zapowiedziany w Chinach - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 2 z dual SIM zapowiedziany w Chinach

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 2 z dual SIM zapowiedziany w Chinach Nowości Samsung

Plotki z reguły można podzielić na wyssane z palca i mające bardziej konkretne podstawy, by sądzić, że faktycznie mogą się okazać prawdziwe. W przypadku spekulacji, z jakimi mieliśmy do czynienia ponad dwa miesiące temu, można było śmiało twierdzić, że kwestią czasu jest potwierdzeniem faktu przez producenta. A mowa o Samsungu, który właśnie zaprezentował światu Galaxy Note 2 z dual SIM. No dobra, „światu” to złe słowo – urządzenie skierowane jest na chiński rynek.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, pod obudową urządzenia znajdziemy dwa sloty kart SIM: jeden pełnowymiarowy, drugi – microSIM. Będą obsługiwały sieci GSM 850/900/1800/1900 i WCDMA 850/900/1900/2100 MHz.

Oczywiście pozostałe parametry techniczne tabletofonu nie uległy zmianie. Na jego pokładzie wciąż znajdziemy 5,5-calowy ekran HD Super AMOLED 1280 x 720 pikseli, czterordzeniowy procesor Exynos 4412 o taktowaniu 1,6GHz, 2GB RAM, aparat o rozdzielczości 8 Mpix i wiele, wiele więcej.

Galaxy Note 2 z dual SIM trafi do sprzedaży 3 grudnia. Jego cena będzie wynosiła 5699 chińskich monet, a więc – w przeliczeniu – ok. 2900 złotych. Niestety, jeśli zainteresowaliście się tym modelem, najprawdopodobniej pozostanie Wam sprowadzenie go do kraju na własną rękę.

Naszą recenzję Samsunga Galaxy Note 2 możecie przeczytać pod tym adresem.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona