Samsung przygotowuje Galaxy Note 2 z dual SIM? - Tabletowo.pl
Ważne

Samsung przygotowuje Galaxy Note 2 z dual SIM?

Tabletowo.pl Samsung przygotowuje Galaxy Note 2 z dual SIM? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Samsung, po sukcesie sprzedażowym pierwszej generacji tabletofonu Galaxy Note (ponad 10 milionów egzemplarzy znalazło właścicieli), ma chrapkę na więcej. Zaprezentowany na targach IFA 2012 w Berlinie model Galaxy Note 2 może podbić serca potencjalnych klientów, jeśli jego cena nie będzie kosmiczna. Dla Chińczyków istotnym elementem, poza ceną, jest obecność dual SIM, czyli możliwości korzystania z dwóch kart SIM jednocześnie. Wiele wskazuje na to, że Samsung pracuje nad taką właśnie wersją swojego urządzenia.

Na powyższym zdjęciu widzimy Samsunga Galaxy Note 2 z trzema slotami: microSD, SIM i microSIM. Dzięki takiemu zabiegowi użytkownik sprzętu może korzystać z dwóch numerów w tym samym czasie. Jest to przydatne rozwiązanie dla osób, które chcą obniżyć koszt korzystania z telefonu lub muszą nosić ze sobą dwie komórki: prywatną i służbową.

Zainteresowanie Samsunga chińskim rynkiem i stworzenie dla niego nieco innej edycji popularnego urządzenia, nie powinno wcale dziwić. Jakby nie było, Chiny to najszybciej rozwijający się rynek zbytu dla smartfonów. Na razie jednak nie wiadomo czy faktycznie Samsung Galaxy Note 2 zadebiutuje (właśnie w Chinach), a jeśli tak, to kiedy się to stanie i jaka będzie cena urządzenia.

Parametry techniczne nie będą się niczym różniły od standardowej edycji Samsunga Galaxy Note 2. Na jego pokładzie znajdziemy Androida Jelly Bean, czterordzeniowy procesor Exynos 4412 o częstotliwości taktowania 1,6GHz, 2GB RAM oraz wyświetlacz o przekątnej 5,5″, rozdzielczości 1280 x 720 pikseli i wsparciem dla rysika S Pen. Więcej na jego temat przeczytacie w tym wpisie.

A ja już się nie mogę doczekać wypuszczenia przez Samsunga różowej wersji kolorystycznej Galaxy Note 2. Jak tylko pojawi się na rynku – lecę gdzie tylko będzie trzeba, jak to rzekomo zrobiłam w kwietniu w przypadku pierwszej generacji tego tabletofonu! ;) (joke, jasna sprawa!)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona