Samsung Galaxy Note 2 - wkrótce 10 milionów sprzedanych egzemplarzy? - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 2 – wkrótce 10 milionów sprzedanych egzemplarzy?

Z miesiąca na miesiąc liczba telefonów z coraz większymi wyświetlaczami w ofertach poszczególnych producentów rośnie (nawet Apple powiększyło ekran iPhone’a w ostatniej generacji – samo to już o czymś świadczy). Samsung z kolei jakiś czas temu postawił rozwinąć nowy segment rynku, będący bezpośrednio obok smartfonów – tabletofony. I było to świetne posunięcie. Wiele wskazuje na to, że już niebawem, być może w pierwszym kwartale 2013 roku, koreański koncern będzie mógł się pochwalić sprzedażą Galaxy Note 2 na poziomie 10 milionów sztuk!

Pod koniec listopada ubiegłego roku Samsung ogłosił, że na całym świecie nabywców znalazło ponad 5 milionów egzemplarzy Galaxy Note 2. Dziś nadszedł kolejny sukces – sprzedaż miliona sztuk w samej Korei Południowej. Jeśli dołożymy do tego urządzenia sprzedane na całym świecie w grudniu, najgorętszym okresie całego roku (świąteczno-noworoczna gorączka zakupów), może się okazać, że osiągnięcie granicy 10 milionów sprzedanych Galaxy Note 2 jest bliżej niż nam się wydaje. Gdy tylko się to stanie, z całą pewnością możemy liczyć na stosowną informację ze strony Samsunga.

Samsung Galaxy Note 2 w sprzedaży jest dostępny od końcówki września, czyli nieco ponad trzy miesiące. Nawet, jeśli założymy, że dotarcie do celu 10 milionów sprzedanych egzemplarzy zajmie producentowi jeszcze miesiąc czy dwa, to i tak będzie mógł mówić o większym sukcesie niż w przypadku jego poprzednika. Galaxy Note pierwszej generacji rozszedł się w ilości 10 milionów sztuk po 10 miesiącach obecności na rynku. Warto zauważyć, że sam producent w długoterminowych planach ma sprzedaż 20 milionów Galaxy Note 2.

A skoro już o Galaxy Note 2 mowa, niebawem na rynku mają rzekomo zadebiutować dwie nowe wersje kolorystyczne urządzenia: czerwona (Ruby Wine) i brązowa (Amber Brown).

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 2 - wkrótce 10 milionów sprzedanych egzemplarzy? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona