Samsung Galaxy Note 10+ Star Wars Special Edition – może i lepiej, że nie będzie go w Polsce

Partnerstwo producentów smartfonów z dystrybutorami filmów z serii Gwiezdne Wojny nie są dla nas pierwszyzną. Tym razem Samsung planuje wydanie limitowanej edycji Galaxy Note 10+, w kolorze obudowy pasującej do fana świetlnych mieczy i ciemnej strony Mocy.

Niespełna dwa lata temu na współpracę z Disneyem, obejmującą wydanie smartfona w specjalnej edycji, zdecydował się chiński OnePlus. Wtedy to model 5T zyskał świetną, białą wersję obudowy oraz zestaw gadżetów, w sam raz na kinową premierę Ostatniego Jedi.

Reklama

Tym razem, jeśli ktoś będzie chciał wyrazić swoją sympatię do gwiezdnowojennej stylistyki, może pochylić się nad limitowaną edycją flagowego Samsunga.

Dawno, dawno temu, w odległej Galaxy

Specjalna edycja Galaxy Note 10+ ma na obudowie elementy inspirowane Gwiezdnymi Wojnami, a w pamięci urządzenia – kilka tapet i innych treści cyfrowych, w tym animacje wyłączania telefonu, ikony i dźwięki.

Większość zmian jest czysto kosmetycznych. Smartfon nie jest specyfikacyjnie MOCniejszy – zmieniły się tylko akcenty wizualne. Obudowa jest czarna i ma czerwone zdobienie wokół wysepki z aparatem głównym. Również rysik Samsung Pen jest koloru czerwonego, tak samo jak wnętrze etui czarnych słuchawek Galaxy Buds, wchodzących w skład zestawu. Na pleckach urządzenia widać emblemat Najwyższego Porządku oraz napis STAR WARS.

Inne elementy również inspirowane są kolorystyką Sithów. Na przykład czarne etui ma motyw hełmu Kylo Rena, podobnie jak metalowa plakietka z czerwonymi detalami.

Samsung udostępni Galaxy Note 10+ Star Wars Special Edition na wybranych rynkach od 10 grudnia 2019 r. Wśród wymienionych krajów, gdzie będzie dostępny, brakuje Polski. Lista obejmuje USA, Wielką Brytanię, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Danię, Finlandię, Francję, Niemcy, Koreę Południową, Hongkong, Rosję, Hiszpanię, Szwecję, Turcję i Australię.

Trochę szkoda, że ta limitowana edycja nie trafi nad Wisłę (a przynajmniej nie mamy informacji, które mogłyby to sugerować). Choć z drugiej strony, jak tak patrzę na to etui z Kylo Renem… to może i nawet lepiej. Chyba nie jest to najbardziej lubiany bohater uniwersum Gwiezdnych Wojen ;)

Samsung POWERBot VR7000 Star Wars – Imperium Kontratakuje… w sprzątającym wydaniu

źródło: Samsung (1), (2)