Samsung Galaxy Note 10.1 zaktualizowany do Androida 4.1 Jelly Bean - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 10.1 zaktualizowany do Androida 4.1 Jelly Bean

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 zaktualizowany do Androida 4.1 Jelly Bean Nowości Samsung

Czwartkowy poranek, 8 listopada. Dzień jak co dzień. Jedni wyruszają do szkół/uczelni/pracy, inni byczą się korzystając z wolnego dnia. Nic nie zapowiada, że po wstaniu z łóżka i otwarciu powiek stanie się coś, co zmieni szarą rzeczywistość. Z pomocą jednak przychodzi Samsung, który udowodnił dziś, że potrafi pozytywnie zaskoczyć. Pierwsi posiadacze Galaxy Note 10.1 w Polsce dostali możliwość aktualizacji tabletu do Androida 4.1.1 Jelly Bean.

Samsung Galaxy Note 10.1, moim zdaniem, jest jednym z najciekawszych tabletów z Androidem. Obsługa rysika oraz doskonały system konwertowania pisma ręcznego na tekst cyfrowy, połączone z wydajnością i stabilnością działania, daje nam sprzęt, z którego trudno nie być zadowolonym. Oczywiście nie jest doskonały i można się przyczepić do braku ekranu IPS i wyższej rozdzielczości czy materiałów, z których został wykonany, ale przecież nie ma sprzętu idealnego. Zapewne zostanie udoskonalony w drugiej generacji, która powinna zostać zaprezentowana już za kilka miesięcy (premiera pierwszej miała miejsce na targach MWC 2012 w Barcelonie).

Coś o samym tablecie? Proszę bardzo. Galaxy Note 10.1 pracuje dzięki  – czterordzeniowemu procesorowi Exynos o częstotliwości taktowania 1,4GHz, wspieranemu przez 2GB RAM, a jego systemem – już – jest Android 4.1. Urządzenie zostało wyposażone w ekran o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 16GB pamięci, WiFi, aparat 5 Mpix, kamerkę, akumulator 7000 mAh, slot kart microSD oraz GPS. Recenzję Samsunga Galaxy Note 10.1 przeczytacie pod tym adresem.

Jeśli jesteście użytkownikami tabletu Samsunga, sprzęt powinien automatycznie powiadomić Was o dostępności aktualizacji. Jeśli jednak tego nie zrobił, zajrzyjcie do ustawień i sprawdźcie ręcznie czy macie już możliwość zasmakowania „żelki”.

Dzięki Asiu i Darku za podesłanie info! ;)

Aktualizacja:

Niestety, na aktualizację w Polsce przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Jak się okazało, wszystkie zaktualizowane dotychczas tablety pochodziły z niemieckiej dystrybucji (a sprzedawane były, co ciekawe, w Redcoon).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona