samsung galaxy note 10.1 amazon

Samsung Galaxy Note 10.1 pojawia się (i znika) na Amazon.com. Jaka cena? (aktualizacja)

Wielokrotnie wspominałam, że jednym z tabletów, na którego rynkową premierę czekam z niecierpliwością, jest Samsung Galaxy Note 10.1. Na MWC 2012 w Barcelonie zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, a jestem przekonana, że z czterordzeniowym procesorem (zamiast pierwotnie planowanych dwóch rdzeni), będzie działał jeszcze bardziej zadowalająco. Dziś urządzenie pojawiło się na stronie amerykańskiego Amazonu. Pojawiło się i po jakimś czasie zniknęło. Nie przeszkodziło to jednak redakcji UnviredView w zdobyciu screena ze sklepu, pokazującego cenę Samsunga Galaxy Note 10.1 (poniżej).

Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że Samsung Galaxy Note 10.1 w momencie amerykańskiej premiery będzie najprawdopodobniej kosztował 550 dolarów. Koszt ten obejmuje urządzenie z 32GB pamięci oraz rysikiem S-Pen, który można schować w specjalną wnękę znajdującą się w obudowie modelu (oprócz tej konfiguracji powinny być dostępne jeszcze dwie wersje pojemnościowe: 16GB i 64GB – przynajmniej takie informacje otrzymaliśmy podczas MWC 2012).

Ostateczne parametry techniczne Samsunga Galaxy Note 10.1 powinny zawierać czterordzeniowy procesor Exynos o częstotliwości taktowania 1,4GHz z Mali 400 MP, Androida 4.0, ekran o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 32GB pamięci, slot kart microSD, 1GB RAM, GPS (z Glonass), aparat 3,2 Mpix oraz kamerkę 2 Mpix.

Wiele wskazuje na to, że najnowszy, wyczekiwany tablet koreańskiego producenta, zadebiutuje w lipcu.

samsung galaxy note 10.1 amazon

Aktualizacja (14.06.2012):

Redakcja Slashgear otrzymała informację od rzecznika Samsunga, który stwierdził, że pojawienie się Galaxy Note 10.1 w ofercie Amazon.com było błędem. Czyli w dalszym ciągu „wiemy, że nic nie wiemy”.

The Note 10.1 is NOT available for pre-order, and in fact we have not yet announced final details, timing or pricing for this product. The information Amazon published is also not entirely accurate.

Samsung does appreciate all the interest and excitement about this upcoming offering and we will have more details to share soon.

źródło