Android 4.4.2 KitKat dla Samsunga Galaxy Note 10.1 2014 przywędrował do Polski - Tabletowo.pl

Android 4.4.2 KitKat dla Samsunga Galaxy Note 10.1 2014 przywędrował do Polski

Dołącz do dyskusji 0

Zdarza się, że Polska jest pierwszym krajem, w którym Samsung wypuszcza aktualizacje do nowszych wersji systemu Android – jak było w przypadku Galaxy S3 (Android 4.1) czy Galaxy Note 3 (Android 4.4.2). Czasem jednak na nowszą lub najnowszą edycję googlowskiej platformy jesteśmy skazani poczekać sporo dłużej. Próbę cierpliwości zdali właśnie posiadacze tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 2014, który to otrzymał aktualizację do KitKata.

Dotychczas, czyli od momentu wprowadzenia urządzenia na rynek, Galaxy Note 10.1 2014 sprzedawany był z Androidem 4.3 Jelly Bean na pokładzie. Po roku od światowego debiutu (przypomnę, że tablet został zaprezentowany na IFA 2013 w Berlinie) doczekaliśmy się w Polsce nowszej wersji systemu, zgodnie zresztą z informacjami ujawnionymi przez koreański koncern w połowie lutego.

Pierwsza transza aktualizacji Galaxy Note 10.1 2014 do KitKata wypuszczona została w kwietniu między innymi w Kolumbii, by później pojawić się między innymi w Kanadzie, Hiszpanii, Chile, Hong Kongu, Urugwaju, Szwajcarii czy bardziej egzotycznym Trynidad i Tobago.

Do Polski, według informacji, które podesłał nam Łukasz, aktualizacja dotarła w dniu dzisiejszym i przeznaczona jest dla urządzeń niebrandowanych w wersji SM-P600, czyli WiFi (wersja z LTE dostała KitKata w pierwszych krajach w czerwcu, nie wiadomo kiedy dotrze do Polski…). Oczywiście mowa o sprzęcie z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Jeśli urządzenie nie poinformowało Was automatycznie o dostępności aktualizacji, zajrzyjcie do ustawień – być może KitKat już tam na Was czeka.

Tabletowo.pl Android 4.4.2 KitKat dla Samsunga Galaxy Note 10.1 2014 przywędrował do Polski Aktualizacje Android Samsung Tablety

Wiadomość na naszą skrzynkę mejlową podesłał dziś Czytelnik Łukasz. Dziękujemy!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona