Samsung Galaxy Mega On dostrzeżony w TENAA 18

Samsung Galaxy Mega On dostrzeżony w TENAA

Od jakiegoś czasu wiadomo już, że Samsung pracuje nad smartfonem, który zostanie nazwany Galaxy Mega ON. Ostatnio pojawiła się jego specyfikacja w Geekbench, teraz urządzenie debiutuje na stronie TENAA. Czyżby premiera zbliżała się wielkimi krokami?

Tak jak donosiły poprzednie informacje, Samsung Galaxy Mega On zadebiutuje z 5,5-calowym wyświetlaczem w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Sercem urządzenia będzie czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,2GHz (wcześniej mówiono o Snapdragonie 412 z czterema rdzeniami po 1,4GHz).

W smartfonie znajdziemy 1GB RAM, co w dzisiejszych czasach jest już dość mało wystarczające. Dodatkowo telefon będzie posiadał zaledwie 8GB pamięci wbudowanej, z czego sporą część będzie zajmował system. Na szczęście nie zabraknie slotu na karty microSD.

Smartfon będzie posiadał 13-megapikselowy aparat główny, na przodzie znajdziemy natomiast kamerkę o matrycy 5 Mpix. Urządzenie będzie działało pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 5.1 Lollipop. Całość zostanie zamknięta w obudowę o wymiarach 151,8 x 77,5 x 8,2 mm i wadze wynoszącej 172 g.

Niestety nadal nie wiadomo jak będzie wyglądał smartfon oraz kiedy będzie jego oficjalna prezentacja. Biorąc jednak pod uwagę to, że Galaxy Mega On już teraz pojawił się w TENAA może to oznaczać, że premiera urządzenie jest już blisko.

Źródło: phonearena

*na zdjęciu Samsung Galaxy S6