Samsung Galaxy M21 (źródło: Samsung)

Samsung zrozumiał, że potrzebujemy dużych baterii w smartfonach. Galaxy M31s będzie taką miał

Nie wszystkie smartfony Samsunga w ostatnich latach mogły pochwalić się baterią, która zapewniłaby cały dzień pracy w rękach wymagającego użytkownika. Ostatnio widać jednak pewną zmianę, i to idącą w bardzo dobrym kierunku.

Prawda jest taka, że bardziej potrzebujemy dodatkowych minut korzystania ze smartfona niż wybitnie smukłej obudowy. Oczywiście, przyjemnie trzyma się w rękach cienki telefon, ale co nam po nim, kiedy bateria nie zapewni wystarczającego czasu działania?

Galaxy M31s z baterią 6000 mAh

Ostatnim smartfonem Samsunga, który mógł pochwalić się naprawdę solidną baterią był Galaxy M21. W modelu tym zastosowano akumulator o pojemności 6000 mAh i taki sam powędruje do Galaxy M31s. Wiemy o tym z listy, która pojawiła się w bazie danych TUV Rheinland.

Samsung Galaxy M31 – pojemność baterii (fot. rootmygalaxy.net)

Geekbench podaje kilka innych szczegółów dotyczących specyfikacji Galaxy M31s. Ma to być smartfon z procesorem Exynos 9611 i 6 GB RAM – identyczny zestaw widzieliśmy już w Galaxy M21, przy czym wersja przeznaczona dla Europy ma 4 GB RAM-u. Sprzęt ma mieć zainstalowanego Androida 10 zaraz po wyjściu z pudełka.

Zakładając, że Galaxy M31s powinien być nieco lepszy od oznaczanego niższymi numerami brata, spodziewamy się, że największe zmiany wystąpią w okolicach aparatów. Zapewne w nadchodzących tygodniach dowiemy się na jego temat więcej.

https://youtu.be/FAny66ckjs8